Amerikāņu pitbulterjeri OFRN. Kur var nopirkt


Mūsu audzētavā ir īsti amerikāņu pitbulterjeri OFRN! Old Family Red Nose ir amerikāņu pitbulterjeru asins līnija. Burtiski saukta par «veco sarkano degunu ģimeni». Tas nenozīmē, ka jebkurš tīršķirnes amerikāņu pitbulterjers sarkanais deguns tiek automātiski OFRN.OFRN Pitbulls ir pitbulli, kuru ciltsrakstos ir noteikti suņi. Tie ir suņi, kurus audzē tādi slaveni audzētāji un audzētavas kā Castillo, Larsan, Millers (Real Deal Chocolates).
Mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavā “Dognik Bulls” galvenais selekcijas fokuss tiek likts uz OFRN pitbullu asins līniju.
2016. gadā mēs atvedām sev divus suņus no dažādām audzētavām Amerikā. Tīras līnijas tēviņš OFRN no Amerikas audzētavas “Real Deal Chocolates” (Florida, Amerika). Viņš ir dzimis no Millers suņiem, nes OFRN asinis: Larsan, Castillo un tā tālāk.
Arī 2016. gadā no Brazīlijas galējā dienvidu punkta atvedām pitbula mātīti. Bērnudārzs «Dušeiks-Hofs». Viņa arī pārstāv OFRN American Pit Bulls tīršķirnes audzēšanu.
Audzētavas galvenais krājums ir veidots uz šo suņu bērniem un mazbērniem. Jebkurā no mūsu pārošanās audzētavā ir milzīgs asiņu uzkrāšanās no veco sarkandeguņu dzimtas.
Mēs arī pārojāmies ar vecām, pārbaudītām asins līnijām no ASV — Lonzo, Red Alert.
Šobrīd bērnudārzā tiek pārdots sieviešu kārtas kucēns. Šī ir pēdējā meitene no mūsu Amerikas un Brazīlijas producentiem. Viņa pārstāv tīru OFRN pitbulterjeru līniju. Pilnībā vakcinēts, ar reģistrētu mikročipu, ar ADBA ciltsrakstiem, ar Eiropas veterināro pasi. Gatavs pārcelties uz jaunu māju. Piegādei: sūtām pa visu Eiropu (piegādes cena ap 700 eiro+-), uz Kanādu un Ameriku (piegāde +-2000 dolāri), uz Brazīliju. Kucēna cena 2000 eiro.

Iepriekšēja pieteikšanās ir atvērta arī citiem kucēniem audzētavā no dažādiem vecākiem. Visiem suņiem ir liela OFRN asiņu uzkrāšanās.

Rakstiet:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Amerikāņu pitbulterjeri ofrn, pitbulli ofrn, amerikāņu pitbulterjeri ofrn, kur nopirkt, pitbull larsan pirkt, pitbuls Castillo pirkt