Amerikāņu pitbulterjers Latvijā

Pitbull terrier kennel American
Amerikāņu pitbulterjers Latvijā ir aktīva un atlētiska suņu šķirne. Un pats galvenais, ļoti veselīgi. Mūsu pitbullu audzētavā “Dognik Bulls” Latvijā audzējam pitbullus pēc ADBA (American Dog Breeders Association) standarta. Tā ir pasaulē lielākā organizācija, kas nodarbojas ar tīršķirnes pitbullu reģistrāciju un reģistrāciju visā pasaulē. ADBA organizācija rīko izstādes pitbulterjeriem, sporta sacensības pitbulliem un reģistrē tīršķirnes pitbulu kucēnus.
Sīkāk pastāstīšu par mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavas darbu Latvijā. Bet vispirms es vēlos jums parādīt pitbullu fotogrāfijas no mūsu audzētavas Dognik Bulls. Tie ir atlētiski suņi, ar izciliem muskuļiem, aktīvi, lojāli saimniekiem, ar stabilu psihi. Mūsu pitbuli dzīvo kopā ar jebkura vecuma bērniem.
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Tātad, mēs sākām strādāt pie amerikāņu pitbulterjeru šķirnes 2011. gadā. Mums ir liela pieredze apmācītu, veselīgu, ģimenes pitbullu audzēšanā un audzēšanā. Esam klātienē apmeklējuši simtiem izstāžu un sporta sacensību. Starp mūsu audzētavas suņiem ir Latvijas čempioni, Igaunijas čempioni, Itālijas čempioni, Vācijas čempioni, Lielbritānijas čempioni, Baltkrievijas čempioni, Krievijas čempioni un tā tālāk! Mūsu suņi uzvar dažādās sporta disciplīnās dažādās Eiropas Savienības valstīs un ārpus tās. Piemēram, viena no audzētavas suņiem rezultāti sportā: kāpšana sienā — 380 cm, augstlēkšana — 225 cm, tāllēkšana — 580 cm.
Visi mūsu audzētavā esošie amerikāņu pitbulterjeri ir izmeklēti un ir veseli. Visiem viņiem tika veiktas ģenētiskās pārbaudes, lai noteiktu, vai pitbula šķirnē nav nopietnu slimību. Lielākā daļa pitbulterjeru audzētavā tiek pārbaudīti, vai nav gūžas displāzijas. Tā kā nesen tika uzsākta locītavu displāzijas pārbaude pitbulliem, visiem pieaugušajiem suņiem vairs nav šo pētījumu. Tomēr audzētavas jaunajiem suņiem tiek pārbaudītas, vai locītavas ir veselas. Liels pluss ir tas, ka, ja mūsu pitbulli skrien un lec 8-10 gadu vecumā, tas nozīmē, ka viņu locītavas bija un ir ideālas jaunībā un tagad.
Lielākā daļa mūsu pitbullu audzēšanas ir balstīta uz tīriem amerikāņu suņiem. Tās ir labi zināmas un pārbaudītas asins līnijas: OFRN (Old Family Red Nose), Red Alert. Mēs izmantojam arī nelielu skaitu labi pārbaudītu suņu no šādām Eiropas līnijām: Jumbo, DDWW. Mēs atvedām suņus no Amerikas un Eiropas. Mēs arī regulāri pārtraucam pārošanos ar augstākajiem, slavenākajiem un produktīvākajiem pitbulu šķirnes tēviņiem. Dažkārt, lai mūsu meiteni izaudzētu līdz īstajam tēviņam, pārošanai ir jānobrauc 3000 km. Mums ļoti patīk, Latvijā tiešām iegūstam augstas kvalitātes amerikāņu pitbulterjerus. Viens no mūsu kucēniem varētu kļūt par jūsu mūžīgo ģimenes locekli.
Vairākas reizes gadā kucēni tiek pārdoti mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavā Latvijā. Jūs varat iegādāties kucēnu pie mums, rakstot mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kucēna cena ir vidēji 1500-2000 eiro.
Palīdzēsim ar piegādi visā Eiropas Savienībā un NVS valstīs. Mūsu amerikāņu pitbulterjeri dzīvo 25 valstīs!
Ar cieņu, amerikāņu pitbulterjeru audzētavas vadītāja Veronika Voitovska. Ārsts, amerikāņu pitbulterjeru izstāžu tiesnesis Eiropā, sporta sacensību tiesnesis, sertificēts kinologs eksperts.

Amerikāņu pitbulterjers Latvijā