Amerikāņu pitbulterjers rednose pirkt audzētavu


Tiek pārdots labākais kucēns metienā! Amerikāņu pitbulterjers rednose no audzētavas, meitene. Ciltsraksta segvārds: Dognik Bulls California.
Vecāki: Millers Wild Storm (importēts no Amerikas Savienotajām Valstīm) x Hoffs Banshee (importēts no Brazīlijas).
Kucēns ir 4 reizes attārpots, pilnībā vakcinēts, ar reģistrētu mikročipu, ADBA ciltsrakstiem un pārdošanas līgumu. Papildus: piezīme par uzturu, izglītību un pitbula kucēna audzēšanu, ko izstrādājusi mūsu bērnudārzs. 20 lappuses noderīgas informācijas. Pareizas audzēšanas noslēpumi, ideāla apmācība un daudz kas cits. Atgādinājumu rakstīju es personīgi Veronika Voitovska (pitbullu audzētavas īpašniece, ģimenes ārste, sertificēts kinologs eksperts, Amerikas pitbulu izstāžu tiesnese Eiropā, sertificēta zoopsiholoģe).
Video var redzēt mūsu meiteni amerikāņu pitbulterjera rednose no audzētavas DOGNIK BULLS. Pievērsiet uzmanību lieliskajai galvas formai un pareizam ausu novietojumam. Uz spēcīgas muguras līnijas. Kucēns jau ir piedzīvojumu kārs un mīl spēlēties. Ar lielisku spēles un ēdiena motivāciju. Piemērots aktīvām ģimenēm, ģimenēm ar bērniem un pat citiem suņiem. Būs lielisks suns izstādēm un sporta sacensībām. Mēs dažkārt pārdodam Pitbull Rednose Terrier kucēnus no audzētavas audzēšanai, taču tas vienmēr tiek apspriests pirms kucēna pārdošanas. Paturiet to prātā. Video:

Mūsu amerikāņu pitbulterjera sarkannoze meitenei no audzētavas ir tīras OFRN (Old Family Red Nose) asins līnijas. Eiropā tie ir ļoti reti. Tās ir tīras amerikāņu pitbula asinis. Lielākā daļa Rednose pitbulterjeru audzēšanas Amerikas Savienotajās Valstīs balstās uz šīm asins līnijām. Tātad šis ir Eiropas ekskluzīvs. Ar izcilu psihi un amerikāņu ciltsrakstiem.
Kucēna cena ir 1700 eiro jeb 2000 dolāru. Rednose pitbul kucēns atrodas Eiropā, bet ir piegāde visā Eiropā un uz Ameriku, Kanādu, Brazīliju. Amerikāņu pitbulterjeri rednose no mūsu audzētavas dzīvo 25 valstīs dažādos kontinentos.
Lai iegādātos foršu OFRN pitbulterjeru, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ja tagad neesat gatavs no audzētavas iegādāties rednoep pitbulterjera kucēnu, tad vienkārši abonējiet mūsu Instagram dognikbulls. Vairākas reizes gadā mūsu audzētava pārdod pitbulu kucēnus, jūs noteikti iegādāsieties savai ģimenei piemērotāko. Varbūt ne tagad, bet pēc gada. Bet tas noteikti notiks. Mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētava “DOGNIK BULLS” jums palīdzēs.
Jūsu Veronika Voitovska

Amerikāņu pitbulterjers rednose pirkt audzētavu, pitbulu kucēnus rednose audzētavu, nopirkt pitbulu OFRN, audzētavu Dognik Bulls