Amerikāņu pitbulterjeru audzētājs Latvijā
Esam oficiālie amerikāņu pitbulterjeru audzētāji Latvijā. Mūsu Dognik Bulls audzētava ir reģistrēta ADBA (American Dog Breeders Association – lielākā, vecākā un uzticamākā tīršķirnes pitbullu reģistrācijas organizācija pasaulē).
Mēs esam ar amerikāņu pitbulterjeru šķirni kopš 2011. gada. Mēs precīzi zinām, kurš pitbuls ir piemērots jūsu ģimenei.
Sazinieties ar mums un pastāstiet par sevi: jūsu vārds, vecums, vai jums ir liela vai maza ģimene, vai jums ir bērni un cik viņi ir, vai jums ir citi mājdzīvnieki? Pastāstiet mums, kāda veida pitbulu pēc rakstura, izmēra, krāsas vēlaties. Vai vēlaties suni ģimenei ar labu psihi? Vai arī vēlaties pitbulu sportam vai izstādēm. Mēs ņemsim vērā visus jūsu kritērijus un piedāvāsim vislabāko pārošanos un piemērotāko kucēnu tieši jums. Mūsu audzētavā regulāri ir pitbullu metieni. Tāpēc mēs nepārdosim jums pirmo kucēnu, kas jums nāks pretī, ja vien jūs nopirktu. Nē! Mēs jums pārdosim tieši tādu pitbulu, par kādu jūs sapņojat. Mēs labi zinām savus suņus, mūsu audzēšanas līnijas un palīdzam labākajiem kucēniem atrast labākos saimniekus.
Tāpēc esam labākie amerikāņu pitbulterjeru audzētāji Latvijā. Ar Dognik Bulls pitbulliem jūsu ģimene būs laimīgāka un veselīgāka, jūs vairāk staigāsit. Jūsu suns jūs labi pasargās. Jūs iegūsit patieso amerikāņu pitbulterjera mīlestību.
Pārdodam tikai veselus kucēnus. Mūsu Dognik Bulls pitbullu īpašnieki reizi gadā dodas pie veterinārārsta: veiciet savam sunim visaptverošas vakcinācijas un veiciet asins analīzes un sirds ultraskaņu, lai zinātu, ka suns ir vesels un laimīgs. Slimus suņus nepārdodam un slimus suņus neizmantojam vaislai.
Dognik Bulls audzētāju pitbuli labi sadzīvo ar jebkura vecuma bērniem. Mūsu suņi ir ar labu, stabilu mentalitāti.
Mūsu galvenās audzēšanas līnijas ir veidotas uz tīrām amerikāņu līnijām: Old Family Red Nose, pievienojot Jumbo, DDWW, Red Alert.
Sazinieties ar mums, lai iegādātos pitbula kucēnu Latvijā:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsu pieaugušo amerikāņu pitbulterjeru fotoattēli. Paskaties, cik veselīgi, muskuļoti, ar skaistiem matiem, ar lielām galvām.