Amerikāņu pitbulterjeru audzētava Latvijā
Laipni lūgti pitbulterjeru audzētavā «Dognik Bulls» Latvijā. Šeit ir dzimuši tīršķirnes amerikāņu pitbulterjeri!
Ar pitbulterjeru šķirni strādājam kopš 2011. gada. Kad nolēmām uzsākt savu audzēšanas programmu, iegādājāmies suņus pitbulterjeru dzimtenē – Amerikas Savienotajās Valstīs. Galvenās līnijas, kuras izmantojam mūsu audzētavas audzēšanas programmā, ir OFRN (Old Family Red Nose, ASV), Red Alert (ASV), Jumbo (Dienvidslāvija), DDWW (vecās darba ukraiņu līnijas, audzētava šobrīd nedarbojas, un tā ir liela traģēdija visai amerikāņu pitbulterjeru pasaulei).
Gadu gaitā esam apkopojuši labākos asins krājumus. Nebija viegli iegādāties tīršķirnes OFRN no ASV. Daži audzētāji un lielas audzētavas var iegādāties suņus ar šīm asins līnijām. Taču audzētavas parasti nelabprāt pārdod šīs asinis tikai potenciālajiem īpašniekiem. Šie pitbulli tiek augstu novērtēti visā pasaulē, tāpēc tie var nonākt nepareizās rokās.
Izmantojot visas šīs asins līnijas dažādās kombinācijās, mēs ieguvām savu līniju — Castlesline pitbulls. Šie suņi ir vidēja auguma (mātītes no 16 līdz 24 kg, tēviņi no 20 līdz 26 kg), ar labiem muskuļiem, ar izcilu nervu sistēmu. Tie ir ideāli sporta suņi dažādās sporta sacensībās. Jauki un draudzīgi visai ģimenei. Ar labām smadzenēm. Viņu anatomija ir perfekta, pateicoties kurai viņi uzrāda izcilus rezultātus sporta sacensībās. Pitbulterjers ar sliktu anatomiju, piemēram, sliktām pakaļkājām, nevar dot jums labu rezultātu lēcienu sacensībās. Turklāt šis suns var gūt savainojumus anatomisku trūkumu dēļ, dzīvojot mājās un ejot pa ielu. Mēs neaudzējam un nepieņemam vaislai suņus ar anatomijas vai nervu sistēmas novirzēm. Mums, mūsu audzētavas ģimenei un topošajiem saimniekiem ir jāsaprot, ka viņiem ir labi suņi, kas var mierīgi dzīvot savās ģimenēs. Un pie veterinārārsta dosies tikai reizi gadā — vakcinēties katru gadu un pārbaudīt savu veselību, lai būtu mierīgs, ka viss ir kārtībā.
Ja meklējat aktīvu suni, amerikāņu pitbulls ir lieliska izvēle. Ja vēlaties mierīgāku šķirni, bet ar vairāk muskuļu, meklējiet tikai American Bully.
Katrs īpašnieks domā, kurš ir labāks — tēviņš vai mātīte? Ar visām savām zināšanām varu par to kaut ko pateikt. Pitbulterjeru tēviņi ir VĪRIETIS ar lielo burtu. Ne tikai pitbulu šķirnē, bet jebkurā citā šķirnē. Tēviņi nevar dzīvot kopā ar tēviņiem (savus pitbulterjerus nepārdodam ģimenēm, kur ir citi tēviņi. Šādām ģimenēm pārdodam tikai mātītes). Šķirnes standartus parasti raksta, pamatojoties uz tēviņiem. Tāpēc daudziem patīk atlētiski, spēcīgi pitbulterjeru tēviņi. Bet, ja ģimenē ir tēviņš, mazi bērni, daudz kaķu, iesakām iegādāties pitbulterjera kuci. Tie ir mierīgāki, ģimenes suņi.
Cik Latvijā maksā pitbula kucēns? Kucēnu izmaksas mūsu audzētavā amerikāņu pitbulterjeram Latvia Dognik Bulls ir 1500-2000 eiro. Tas ir atkarīgs no katra pārošanās un katra kucēna. Jūs maksājat par kvalitatīvu pitbulu, kas jūs nepievils reālajā dzīvē, kas būs laimīgs un veselīgs. Jūs pat varat ierāmēt šī suņa ciltsrakstus pie sienas, jo viņu ciltsraksti ir ideāli. Jūs saņemat to, par ko maksājat.
Cik pitbullu pārošanās mums ir gada laikā? Parasti tas ir 2-4 pārošanās gadā. Jūs varat iegādāties pitbulterjera kucēnu, kad mums jau ir noliktavā kucēni. Vai arī varat rezervēt kucēnu no nākamajiem metieniem no vecākiem, kuri jums patīk visvairāk.
Kucēns tiek rezervēts, veicot priekšapmaksu. Tas nozīmē, ka neviens nevar nopirkt jūsu izvēlēto kucēnu. Tas arī nozīmē, ka jūs noteikti iegādāsieties šo kucēnu mūsu audzētavā. Parasti iemaksa ir 500 eiro un ir iekļauta kopējā cenā (1500-2000 eiro).
Vēlos jums parādīt suņus no mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavas Latvija. Lai jūs saprastu, cik perfekti viņi izskatās. Visi fotoattēlā redzamie suņi pieder mūsu Amerikāņu pitbulterjeru audzētavai Latvia Dognik Bulls vai ir dzimuši mūsu audzētavā:


Kā no mūsu audzētavas paņemt pitbula kucēnu, ja esat to jau rezervējis? Ir vairāki veidi: jūs varat ierasties mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavā un pats paņemt kucēnu. Ir iespējama piegāde uz jūsu pilsētu (jūs maksājat). Vai arī mēs varam izmantot licencētu dzīvnieku piegādes uzņēmumu, ja dzīvojat tālu no mūsu audzētavas (jūs maksājat). Mūsu pitbuli dzīvo 20 pasaules valstīs, tāpēc zinām visus piegādes veidus un ar tiem nav nekādu problēmu.
Lūdzu, uzdodiet visus jautājumus:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram-dognikbulls
Starp citu, mums šobrīd Latvijā pārdošanā ir amerikāņu pitbulterjeru kucēni.