Amerikāņu pitbulterjeru kucēnu audzētava


Ekskluzīva adīšana Eiropā! Amerikāņu pitbulterjeru audzētavā DOGNIK BULLS gaidām OFRN/Jumbo asiņu kucēnus.
Šīs pārošanās unikalitāte ir tāda, ka OFRN (Old Family Red Nose) asinis Eiropā ir ļoti reti sastopamas. OFRN ir sena sarkano degunu dzimta. Tomēr tas nenozīmē, ka jebkurš amerikāņu pitbulterjers, kuram ir sarkans deguns, ir OFRN. OFRN ietver vecākas amerikāņu pitbulu asins līnijas, piemēram, Millers, Larsan, Castillo. Lielākā daļa amerikāņu pitbulterjeru audzētavu ASV ir veidotas uz OFRN asinīm.
Mūsu kucēnu tēvs tika atvests no Floridas, Amerikas. No bērnudārza, kas nodarbojās ar sporta standartiem ASV. Šokolādes audzētava Real Deal pagaidām ir slēgta. Bet mums joprojām ir viņu tīrās vaislas līnijas.
Tāpēc mēs savu Millers Wild Storm izaudzējam no Bulgārijas atvestai kucei. Viņa ir ekskluzīvi strādājošas audzēšanas, Jumbo asins līnijas, pārstāve. Šī būs viņas pēdējā pārošanās mūsu pitbullu audzētavā. Jau vairākus gadus no šīs kombinācijas esam ražojuši neparastus amerikāņu pitbulterjerus. Man personīgi no šīm pārošanām mūsu audzētavā palika divas mātītes un divi tēviņi. Tos izmanto arī kvalitatīvu amerikāņu pitbulterjeru kucēnu turpmākai audzēšanai audzētavā. Mēs iegūstam vidēja izmēra suņus ar sabalansētu nervu sistēmu. Pēc būtības visi mūsu kucēni un pieaugušie pitbuli no OFRN/Jumbo kombinācijas ir ļoti pieķērušies ģimenei. Tie ir patiesi ģimenes suņi. Šo pārošanos tēviņiem ir izteikti instinkti, lai ārkārtas gadījumā pasargātu savus cilvēkus no svešiniekiem. Citādi viņi ir absolūti sociāli adekvāti sabiedrībā. Tie ir pitbulterjeri ar iedzimtu augstu rotaļīgumu un ēdiena motivāciju.
Abi vecāki tiek pārbaudīti uz ģenētisku slimību neesamību un katru gadu tiek veiktas visas nepieciešamās medicīniskās pārbaudes, ko veic sertificēts veterinārārsts. Topošajai kucēnu mātei pirms pārošanās tika papildus veikta veselības pārbaude, tika veikti arī testi.
Kucēnu tēvs ir daudzkārtējs čempions sporta sacensībās un izstādēs vairākās valstīs. Pilns nosaukumu saraksts ir pieejams viņa personīgajā lapā mūsu bērnudārza vietnē, jūs varat to pārbaudīt.
Visi kucēni tiks trīsreiz attārpoti, vakcinēti, ar Eiropas veterināro pasi, ADBA ciltsrakstiem un pārdošanas līgumu. Turklāt ikviens saņems norādījumus par kucēna līdz 1 gada vecumam audzināšanu. 20 lappuses noderīgas informācijas, tikai no mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavas “DOGNIK BULLS” mūsu kucēnu saimniekiem.
Kucēna cena no šiem vecākiem ir 1800 eiro jeb 2000 dolāru.
Piegāde ir pieejama visā Eiropā, Amerikā, Kanādā, Brazīlijā.
Lai rezervētu amerikāņu pitbulterjera kucēnu no audzētavas, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jūsu Veronika Voitovska. Amerikāņu pitbulterjeru audzētavas “Dognik Bulls” īpašnieks. Ģimenes ārsts. Eksperts suņu apstrādātājs. Dzīvnieku psihologs.

 

OFRN Larsan, OFRN Castillo, amerikāņu pitbulterjeru kucēni no audzētavas, amerikāņu pitbulu audzētava, OFRN pitbuli nopirkt, Jumbo pitbuli pirkt