Amerikāņu pitbulterjeru kucēnu rezervēšana

Amerikāņu pitbulterjeru kucēnu rezervēšana. Ekskluzīva pitbullu pārošanās uz Poliju!
2023. gada jūlijā plānota izejas pārošanās Polijā. Kucēni piedzims 2023. gada septembrī. Mamma: Dognik Bulls Godena (Campion Miller’s Wild Storm aka Castle, imports Amerika x Dognik Bulls Anksunamun, imports Bulgārijā). Tētis: Maximus No Regrets (Polija, dzimis no diviem poļu suņiem: Maximus Mad Max x Maximus Jilindrina).
2022. gada sākumā mums jau bija kucēni no līdzīgas pārošanas Polijā. Tad pārojām Dognik Bulls Leila ar Maximus Mad Max. Esam saņēmuši 8 spēcīgus, veselus, aktīvus amerikāņu pitbulterjera kucēnus. Nevienam Skandināvijā un Baltijā šādu kucēnu nav, izņemot mūsu suņu audzētavu «Dognik Bulls»!
Ļaujiet man pastāstīt vairāk par saviem vecākiem. Topošo kucēnu māte ir Dognik Bulls Godena. Iegūta no diviem ievestiem suņiem no Amerikas un Bulgārijas. Viņam ir pilnībā čempionu ciltsraksti izstādēs, sporta sacensībās un darba ringā. Pārnēsā OFRN (Old Family Red Nose) asinis no sava tēva. Un Jumbo mātes asinis. Dognik Bulls Godena dalībnieks un izstāžu uzvarētājs. Ļoti aktīvs un pārgalvīgs suns, nodarbojas ar sportu. No viņas mūsu audzētavā jau saņemti 2 metieni kucēnu. Godena ir vesela un viņai nav ģenētiskas ataksijas slimības.

Topošo kucēnu tēvs dzimis Polijā. Ciltsraksta segvārds Maximus No Regrets. Šis ir izcils līnijas tēviņš, nes Amerikas un Polijas asinis. Tīras līnijas Maverick, Zebo, Vindicator. Izstādes ADBA uzvarētājs, sporta sacensību uzvarētājs svaru vilkšanā. Nav displāzijas (kā arī visiem viņa radiniekiem 3 paaudzēs!): rezultāti HD-AA, 00. Nav ataksijas. Vesels, jauns, atlētisks pitbula tēviņš. Viņa radinieki ir čempioni svaru vilkšanā, ADBA rāda Eiropā.


Fotogrāfijā mūsu topošo kucēnu radinieki. Paskatieties, cik viņi ir skaisti, ar izcilu anatomiju, muskuļoti. Īsti amerikāņu pitbulterjeri! Latvijā līdzīgu pitbullu nav.


Mēs gaidām pitbulu kucēnu piedzimšanu šādās krāsās: melns, šokolādes, sarkans ar sarkanu degunu, sarkans ar melnu degunu, brindle ar sarkanu degunu, brindle ar melnu degunu.
Visi kucēni uz jaunām mājām pārcelsies vakcinēti, ar veterināro Eiropas pasi, ar mikročipu, ar ADBA (American Dog Breeders Association) ciltsrakstiem.
Tā kā šī ir izejas pārošana (tas nozīmē, ka braucam uz Poliju, maksājam tēviņam par pārošanos, dzīvojam Polijā 5-6 dienas utt.), tad kucēna cena būs 2000-2500 eiro. Nevienam nebūs analogu šiem kucēniem ciltsrakstu, sportisko īpašību, anatomijas un skaistuma ziņā! Šobrīd 1. tiesības izvēlēties vīrieti un 1. tiesības izvēlēties sievieti ir bez maksas. Rezervācijas depozīts 500 eiro (iekļauts kucēna kopējā cenā).
Lai rezervētu amerikāņu pitbulterjera kucēnu, rakstiet mums un pastāstiet par sevi:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Līdzīgi raksti:
Pērciet pitbula kucēnu. Latvija. amerikāņu pitbulterjers