Amerikiečių bully standart, pirkite Lietuvą

Amerikiečių bully standart, pirkite Lietuvą

Mūsų veislynas American Bully Standard Lithuania «Dognik Bulls» pristato išskirtinę vadą! Visame chuliganų šeimininkų pasaulyje žinomas šuniukų tėvas – 815 Bully Camp Noise – atvežtas iš Amerikos. Ištirtas, sveikas, turi švarius tyrimus dėl genetinių veislių ligų. Jis turi čempionų titulus parodose. Puiki anatomija, judesiai, sveika širdis ir plaučiai – tobulas amerikietiškas bullys.

Vados mama atvežta iš Rusijos – Valor Inter Plato Afelia Diamond. Sveikas nuo tėvų genetinių ligų. Stipri didelė alyvinė mergina. Ištirtas, visiškai sveikas. Labai aktyvus, mobilus, nepaprastai malonus žmonėms ir šunims.

Tai jau antra vada iš šios poros tėvų. Paskutinį kartą jų šuniukai gimė prieš 2,5 metų. Iš jų išaugo labai gražūs „standartinio“ tipo „American Bullies“. Esame visiškai patenkinti šiais šuniukais, todėl nusprendėme pakartoti šį kergimą. Iš tėvo pusės vaikai visiškai amerikietiški, iš mamos – ispanijos/amerikietiški. Susidomėjusiems parodysime asmeniškai šuniukus iš ankstesnio kergimo. Visi jie gyvena Suomijoje ir Ukrainoje.

Visi American Bully šuniukai persikelia į naujus namus paskiepyti pagal amžių, su mikroschema, Europos veterinariniu pasu, Amerikos kilmės dokumentais.

Norėdami užsisakyti ir įsigyti Amerikos Bully šuniuko tipo standartą Lietuvoje, rašykite mums:

Instagram veislynas american bulls Lithuania — dognikbulls

paštas: dognikb@gmail.com

Mergina Dognik Bulls Ji-An

Mergina Dognik Bulls Seo-Ah

Mergina Dognik Bulls Ji-Woo

Mergina Dognik Bulls Soo-Ah

Mergina Dognik Bulls Seo-Yun

Mergina Dognik Bulls Ha-Yoon

Berniukas Dognik Bulls Yeong-Ho

Berniukas Dognik Bulls Min-Ho