Amerikiečių pitbulterjeras arba amerikiečių buldogas


Kas geriau: amerikiečių pitbulterjeras ar amerikiečių buldogas? Pažvelkime į kiekvienos veislės privalumus ir trūkumus.
Amerikoje buvo veisiami ir amerikiečių pitbulterjerai, ir amerikiečių buldogai. Abi veislės dirba. Pitbuliai buvo sukurti apie 1840 m. Amerikos buldogai buvo veisiami XVIII ir XVIII a. Tai pliuso veislė ir pitbulterjeras bei amerikiečių buldogas. Juk ilgai išveista veislė turi nusistovėjusius standartus ir tipišką, žinomą ir nuspėjamą elgesį.
Amerikiečių pitbulterjerų ir amerikiečių buldogų privalumai ir trūkumai, palyginti.
Ištvermė: pitbulterjerai yra patvaresni. Dėl lengvesnės kūno sudėjimo ir ilgo snukio. Sutrumpintas Amerikos buldogų snukis daro juos brachicefaliniais. Tai reiškia, kad jiems sunkiau kvėpuoti, jiems sunkiau bėgti, jie turi mažiau ištvermės. Atitinkamai, karštose šalyse jie gyvena daug blogiau.
Spalvos: Pitbulterjerams leidžiama naudoti bet kokią spalvą, išskyrus merle. Leidžiamos visos kitos spalvos: balta, juoda, šokoladinė, gelsvai raudona, raudona, kreminė, dėmėta, mėlyna (pilka), alyvinė. Amerikiečių buldogai standarte turi daug mažiau spalvų: baltos, raudonos, brindle, dėmėtosios. Visiškai nepaprastas spalvų pasirinkimas tarp Amerikos buldogų yra veislės minusas.
Požiūris į žmones: Amerikos pitbulterjerai buvo veisiami kaip šunys, kurie yra ištikimi visiems žmonėms (draugams ir nepažįstamiems). Todėl agresija veislės žmonėms yra santuoka. Pitbuliai yra draugiški žmonėms. Amerikos buldogai buvo auginami kaip sarginių šunų veislė. Nepasitikėjimas ir atsargumas kitais yra normalus buldogui. Šie šunys yra pavojingesni visuomenėje. Kadangi konfliktas su žmogumi yra būdingas jų genetikai.
Požiūris į vaikus: Amerikiečių pitbulterjerai gerai elgiasi su vaikais. Amerikiečių buldogai gerai bendrauja su vaikais tol, kol jie nejaučia, kad gali kelti grėsmės.
Santykis su kitais gyvūnais: Amerikos pitbulterjerai buvo išvesti prieš du šimtus metų. Tada jie buvo naudojami kovose su kitais pitbuliais. Šiuo metu yra normalu, kad Pit Bull yra agresyvus kitų gyvūnų atžvilgiu. Tačiau iš tikrųjų daugelis pitbulterjerų puikiai sutaria su kitais šunimis. Veisimo linijos yra labai svarbios. Yra linijų, kur pitbuliai yra labai ištikimi kitiems gyvūnams. Amerikos buldogai gali turėti įtemptus santykius su kitais šunimis. Originalus Amerikos buldogų standartas teigia, kad „priimtinas atkaklumas su kitais šunimis“.
Kodėl jie buvo veisiami: amerikiečių pitbulterjerai buvo veisiami kovai. Amerikos buldogai buvo veisiami saugoti žmones ir bandą.
Sveikata: Dėl savo kūno sudėjimo amerikiečių pitbulterjerai tikrai yra sveikesni. Šviesesni kaulai ir ilgas snukis – tai pailgina gyvenimo trukmę ir jos kokybę. Amerikos buldogai yra sunkūs ir sunkių kaulų. Dėl to kyla problemų su širdimi, sąnariais ir kvėpavimo sistema. Trumpi Amerikos buldogų snukiai yra trūkumas visam gyvenimui. Jiems sunkiau ištverti karštį ir staigius klimato pokyčius, sunkiau lakstyti ir ilgai dirbti bet kokius darbus. Tais atvejais, kai amerikiečių pitbulterjeras šoks, bėgs, saugos šeimininką ir grįš. Panašioje situacijoje Amerikos buldogas turės laiko tik apsisukti ir eiti pasidomėti, kokia situacija.
Tikiuosi, kad šiek tiek padėjau jums renkantis veislę. Asmeniškai rekomenduoju pirkti amerikiečių pitbulterjerus, o ne amerikiečių buldogus. Geresnė gyvenimo kokybė, meilė žmonėms, gera gyvenimo trukmė, puiki sveikata. Tai yra pagrindiniai ir svarbiausi skirtumai tarp amerikiečių pitbulterjero ir amerikiečių buldogo.
Jei galvojate ir renkatės, kas geriau: amerikietiškas pitbulterjeras ar amerikiečių buldogas. Tada pasižiūrėkite į mūsų amerikietiškų pitbulterjerų veislyną „DOGNIK BULLS“. Stebėkite mūsų „Instagram“ ir mūsų šunis. Ir parašykite, kai nuspręsite įsigyti amerikiečių pitbulterjerą:
Instagram: dognikbulls
paštas: dognikb@gmail.com
Veronika Voitovska. Daktaras. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė.

American pitbull terrier kennelPitbull terrier kennel American

Amerikiečių pitbulterjero privalumai ir trūkumai, amerikiečių buldogų privalumai ir trūkumai, pitbulis arba buldogas, pitbulis arba buldogas, kuris geresnis, pitbulterjeras ar amerikiečių buldogas, kuris geresnis, amerikiečių buldogų veislynas