Amerikiečių pitbulterjeras ir savininko apsauga

Amerikiečių pitbulterjeras ir savininko apsauga
Pitbull savininko sargas
Ar amerikiečių pitbulterjeras gali apsaugoti jus ir jūsų šeimą? Ar pitbulterjeras sugebės apsaugoti vaiką? Teoriškai taip ir ne. Beveik dabar išsamiai atskleisiu šią problemą.

Pitbuliai kaip veislė buvo veisiami kovoti su savo rūšimi. Jie turėjo būti ištikimi žmonėms, kad kovodami ringe neįkąstų savininkui ir priešininko savininkui. Tačiau istorija žino daugybę legendinių pitbulių, kurie lengvai konfliktavo su žmonėmis, o kai kurie buvo tiesioginiai kanibalai, kurie toleravo tik savo savininkus. Šiandien šis skirtumas vis dar egzistuoja, nors visuotinai priimta, kad pitbuliai turėtų būti tinkami nepažįstamų žmonių atžvilgiu. Kai kurie fanatikai teigia, kad amerikiečių pitbulterjeras turėtų vizginti uodegą ir lipti laižyti bet kurio nepažįstamojo, tačiau tai yra kraštutinumai. Už veislės ribų patelė yra patelė, patinas – patinas. Patinas visada rimtesnis, gali apsaugoti savo „pulką“ ir šeimą. Todėl ribos yra labai savavališkos.

Šiais laikais egzistuoja tam tikros poravimosi, pitbulių linijos ir deriniai, iš kurių lengviau teisingai išmokyti apsauginius. Nuo pat gimimo jų polinkiai leidžia konfliktuoti su žmogumi, jie ištveria žmogaus spaudimą ir yra pasirengę reaguoti. Tokie pitbulterjerai geba agresija ir apsisaugoti. Tinkamai apmokyti jie gali jus apsaugoti realiame gyvenime.

Yra ir kitų šunų, jie švelnesnio charakterio, bet puikiai motyvuoti žaisti, grobti (žaislas) ir grobį varyti. Jie puikiai išlavinti jauko rankeną, rankovę, kostiumą. Jie gali dalyvauti treniruočių sporto standartuose, įskaitant apsauginę dalį.

Tačiau atminkite, kad geriausias sarginis šuo yra specialiai jam išveista veislė. Kurių genuose glūdi kova su vyru – rotveileris, vokiečių aviganis, malinua, dobermanas ir kt. Amerikiečių pitbulterjeras, kaip šuns pasirinkimas, siekiant apsaugoti šeimą ir namus, nėra teisingas. Be to, trumpi plaukai yra minusas. Pitbulis negali gyventi kieme ar ant grandinės, nes šaltuoju metų laiku sušals.

Jei ieškote pitbulio kaip kompaniono ir šeimos draugo, bet taip pat norite užsiimti apsaugine treniruote nuo adrenalino antplūdžio, mes jums pasakysime, į kokį poravimąsi mūsų veislyne turėtumėte atkreipti dėmesį ir rekomenduosime konkrečius šuniukus. Remdamiesi savo patirtimi, žiniomis apie mūsų kraujo linijų derinius, veisimo patirtį ir temperamento stebėjimą, garantuojame, kad apsaugos mokymui parinksime puikiai pasirengusį šuniuką. Tačiau tokio šuniuko gali tekti laukti nuo kelių mėnesių iki pusantrų metų, priklausomai nuo mūsų veisimo planų kiekvienais metais.

Nuotraukoje mūsų veisiamas šuo, mūsų dresuotas su aukščiausios FCI kategorijos pagalbininku — Dognik Bulls Congressman. Ir Dognik Bulls Cutiepie:

Pagarbiai Amerikos pitbulterjerų veislyno vadovas. Pirkti pitbulo šuniuką, kontaktai bendravimui (šeimininko pitbulio apsauga):
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls