Amerikiečių pitbulterjeras rednose pirkti veislynas


Parduodamas geriausias vados šuniukas! Amerikiečių pitbulterjeras rednose iš veislyno, mergina. Kilmės slapyvardis: Dognik Bulls California.
Tėvai: Millers Wild Storm (importuotas iš Jungtinių Amerikos Valstijų) x Hoffs Banshee (importuotas iš Brazilijos).
Šuniukas kirmėlėtas 4 kartus, pilnai paskiepytas, su registruota mikroschema, ADBA kilmės dokumentais, pirkimo-pardavimo sutartimi. Papildomai: atmintinė apie mitybą, švietimą ir pitbulo šuniuko auginimą, kurį sukūrė mūsų darželis. 20 puslapių naudingos informacijos. Tinkamo auginimo paslaptys, idealus mokymas ir daug daugiau. Atmintinę parašiau aš asmeniškai Veronika Voitovska (pitbulių veislyno savininkė, šeimos gydytoja, sertifikuota šunų prižiūrėtoja ekspertė, Amerikos pitbulių parodų Europoje teisėja, sertifikuota zoopsichologė).
Vaizdo įraše galite pamatyti mūsų mergaitę amerikiečių pitbulterjerą raudonnosį iš veislyno DOGNIK BULLS. Atkreipkite dėmesį į puikią galvos formą ir teisingą ausų padėtį. Ant stiprios nugaros linijos. Šuniukas jau mėgsta nuotykius ir mėgsta žaisti. Su puikia žaidimo ir maisto motyvacija. Tinka aktyvioms šeimoms, šeimoms su vaikais ir net kitiems šunims. Bus puikus šuo parodoms ir sporto varžyboms. Kartais parduodame Pitbull Rednose Terrier šuniukus iš veislyno veisimui, bet tai visada aptariama prieš parduodant šuniuką. Turėkite tai omenyje. Vaizdo įrašas:

Mūsų veislyno amerikiečių pitbulterjero raudonnosis mergaitė turi grynos OFRN (senosios šeimos raudonos nosies) kraujo linijas. Europoje jie yra labai reti. Tai grynas amerikietiškas pitbulių kraujas. Dauguma Rednose pitbulterjerų veisimo Jungtinėse Valstijose yra pagrįsti šiomis kraujo linijomis. Taigi tai yra Europos išskirtinumas. Su puikia psichika ir amerikietiška kilme.
Šuniuko kaina – 1700 eurų arba 2000 dolerių. Raudonuodegio pitbulio šuniukas yra Europoje, tačiau yra pristatymas visoje Europoje ir į Ameriką, Kanadą, Braziliją. Amerikiečių pitbulterjerai rednose iš mūsų veislyno gyvena 25 šalyse skirtinguose žemynuose.
Norėdami įsigyti šaunų OFRN pitbulterjerą, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jei nesate pasiruošę pirkti rednoep pitbulterjero šuniuko iš veislyno dabar, tiesiog užsiprenumeruokite mūsų Instagram dognikbulls. Keletą kartų per metus mūsų veislynas parduoda pitbulių šuniukus, tikrai nusipirksite tinkamą savo šeimai. Gal ne dabar, bet po metų. Bet tai tikrai įvyks. Mūsų amerikietiškų pitbulterjerų veislynas „DOGNIK BULLS“ jums padės.
Jūsų, Veronika Voitovska

Amerikiečių pitbulterjeras rednose pirkti veislynas, pitbulių šuniukai rednose veislynas, pirkti pitbulis OFRN, veislynas Dognik Bulls