Amerikiečių pitbulterjero šuniukas. Išpardavimas


Parduodama amerikiečių pitbulterjerų veislės mergaitė. Labiausiai tituluojamo amerikiečių pitbulterjero pasaulyje, vardu Fonvielles A ir N Stuff of Legends, giminaitis. Tai mūsų šuniuko didysis dėdė, kuris parduodamas.
Amerikiečių pitbulterjero šuniukas, gimęs Dognik Bulls veislyne. Spalva: šokoladas su raudona nosimi. Tėvai:


Tėvas: Millers Wild Storm. Atvežtas iš Amerikos. Vaikų darželis „Real Deal Chocolates“. Veislės ligų neserga (ištirta). Maždaug 400 amerikiečių pitbulterjerų tėvas visame pasaulyje. Labai garsus veislės patinas. Veislės čempionas, parodų ir sporto varžybų čempionas. Labai aktyvus, atletiškas, raumeningas pitbulis.
Motina: Hoffs Banshee. Parvežta iš Brazilijos. Vaikų darželis „Dušeikas“. Veislės genetinių ligų neserga (ištirta). Parodų laureatas. Atletiškas puikaus terjero tipo šuo.
Paskutinė šių tėvų dukra siūloma parduoti. Kilmės pavadinimas: Dognik Bulls California. Visiškai vakcinuota, su registruota mikroschema, ADBA kilmės dokumentais ir Europos veterinariniu pasu. Taip pat suteikiame grynaveislio šuniuko pirkimo-pardavimo sutartį, šuniuko instrukcijų lapą su visa reikalinga informacija pirmiesiems pitbulo šuniuko gyvenimo metams. Kaina 1700 eur. Šuniukas yra Latvijoje, pristatomas į bet kurį pasaulio kampelį. Mūsų amerikietiški pitbulterjerai gyvena 25 pasaulio šalyse, todėl mes padėsime jums nusipirkti ir atsinešti geriausią pitbulį, kad ir kur būtumėte.
Šuniukas buvo profesionaliai auginamas holistiniu maistu. Ji pripratusi prie šunų, įvairaus amžiaus vaikų, vaikščiojimo lauke ir moka visas pagrindines komandas. Idealus senosios Amerikos pitbulterjerų veisimo šuo. Kraujo linija: senos šeimos raudona nosis. Apima tokius kraujus kaip Lar San, Millers, Castillo. Dauguma medelynų Jungtinėse Amerikos Valstijose yra jų pagrindu.
Turite unikalią galimybę Europoje įsigyti grynos amerikietiškos linijos pitbulterjero šuniuką.
Jei turite klausimų apie senos šeimos raudonos nosies šuniuko įsigijimą, rašykite adresu:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Visiems Dognik Bulls veislyno šunims visą gyvenimą teikiame nemokamas šunų konsultacijas. Ir tai yra 10-15 metų kvalifikuota pagalba ir parama. Šiuolaikiniame pasaulyje tai brangu.

Atsakysiu į visus jūsų klausimus. Darželio vedėja Veronika Voitovska. Daktaras. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė.

Amerikos pitbulterjero šuniukas, Amerikos pitbulterjero šuniukas, senos šeimos raudonos nosies šuniukas, senos šeimos raudonos nosies šuniukas.