Amerikiečių pitbulterjerų šuniukų rezervavimas

Amerikiečių pitbulterjerų šuniukų rezervavimas. Išskirtinis pitbulių poravimas į Lenkiją!
2023 m. liepos mėn. planuojamas išėjimo poravimasis Lenkijoje. Šuniukai gims 2023 m. rugsėjį. Mama: Dognik Bulls Godena (Campion Miller’s Wild Storm aka Castle, importas Amerika x Dognik Bulls Anksunamun, importas Bulgarija). Tėtis: Maximus No Regrets (Lenkija, gimė iš dviejų lenkų šunų: Maximus Mad Max x Maximus Jilindrina).
2022 metų pradžioje jau turėjome šuniukų iš panašaus kergimo Lenkijoje. Tada suporavome Dognik Bulls Leila su Maximus Mad Max. Gavome 8 stiprius, sveikus, aktyvius amerikiečių pitbulterjerų šuniukus. Tokių šuniukų Europos Sąjungoje niekas neturi, išskyrus mūsų šunų veislyną „Dognik Bulls“!
Leiskite man papasakoti daugiau apie savo tėvus. Būsimų šuniukų mama – Dognik Bulls Godena. Gauta iš dviejų importuotų šunų iš Amerikos ir Bulgarijos. Jis turi pilną čempionų kilmę parodose, sporto varžybose ir darbiniame ringe. Neša OFRN (senosios šeimos raudonos nosies) kraują iš savo tėvo. Ir Jumbo mamos kraujas. Dognik Bulls Godena dalyvis ir parodų nugalėtojas. Labai aktyvus ir neapdairus šuo, mėgstantis sportuoti. Iš jos mūsų veislyne jau gautos 2 šuniukų vados. Godena sveika ir neserga genetine liga – ataksija.


Būsimų šuniukų tėvas gimė Lenkijoje. Kilmės slapyvardis Maximus No Regrets. Tai puikus linijos patinas, neša Amerikos ir Lenkijos kraują. Grynos linijos Maverick, Zebo, Vindicator. ADBA parodos nugalėtojas, svorio traukimo sporto varžybų nugalėtojas. Displazijos neturi (kaip ir visi jo giminaičiai per 3 kartas!): rezultatai HD-AA, 00. Neturi ataksijos. Sveikas, jaunas, atletiškas pitbulių patinas. Jo giminaičiai yra svorio traukimo čempionai, ADBA parodos Europoje.


Nuotraukoje mūsų būsimų šuniukų giminaičiai. Pažiūrėkite, kokie jie gražūs, puikios anatomijos, raumeningi. Tikri amerikiečių pitbulterjerai! Europoje tokių šunų nėra.


Tikimės, kad gims pitbulių šuniukai šių spalvų: juoda, šokoladinė, raudona su raudona nosimi, raudona su juoda nosimi, blindle su raudona nosimi, brindle su juoda nosimi.
Visi šuniukai į naujus namus keliaus paskiepyti, su veterinariniu Europos pasu, su mikroschema, su ADBA (American Dog Breeders Association) kilmės dokumentais.
Kadangi tai yra išvažiuojamoji kergima (tai reiškia, kad į Lenkiją važiuojame 2000 km, už kergimą mokame patinui, gyvename Lenkijoje 5-6 dienas ir pan.), šuniuko kaina bus 2000-2500 eurų. Niekas neturės analogų šiems šuniukams pagal kilmę, sportines savybes, anatomiją ir grožį! Šiuo metu 1-oji teisė pasirinkti patiną ir 1-oji teisė pasirinkti moterį yra nemokami. Užsakymo užstatas 500 eurų (įskaičiuotas į bendrą šuniuko kainą).
Norėdami užsisakyti amerikiečių pitbulterjero šuniuką, parašykite mums ir papasakokite apie save:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Panašūs straipsniai:
 Pirkite pitbulo šuniuką. Lietuva. amerikiečių pitbulterjeras