Amerikiečių pitbulterjerų šuniukų veislynas


Išskirtinis mezgimas Europoje! DOGNIK BULLS Amerikiečių pitbulterjerų veislyne laukiame OFRN/Jumbo kraujo šuniukų.
Šio poravimosi išskirtinumas yra tas, kad OFRN (Old Family Red Nose) kraujas Europoje yra labai retas. OFRN yra sena raudonos nosies šeima. Tačiau tai nereiškia, kad bet kuris amerikiečių pitbulterjeras, turintis raudoną nosį, yra OFRN. OFRN apima senesnes Amerikos pitbulių kraujo linijas, tokias kaip Millers, Larsan, Castillo. Dauguma amerikiečių pitbulterjerų veislynų JAV yra pastatyti ant OFRN kraujo.
Mūsų šuniukų tėvas buvo atvežtas iš Floridos, Amerikos. Iš vaikų darželio, kuris nagrinėjo sporto standartus JAV. „Real Deal“ šokolado darželis kol kas uždarytas. Bet mes vis dar turime grynas jų veisimo linijas.
Todėl savo Millers Wild Storm auginame iš Bulgarijos atvežtai kalytei. Ji yra išskirtinai darbinio veisimo, Jumbo kraujo linijos, atstovė. Tai bus paskutinis jos poravimasis mūsų pitbulių veislyne. Jau keletą metų iš šio derinio gaminame nepaprastus amerikiečių pitbulterjerus. Man asmeniškai mūsų veislyne iš šių poravimosi liko dvi patelės ir du patinai. Jie taip pat naudojami tolesniam kokybiškų amerikiečių pitbulterjerų šuniukų veisimui veislyne. Gauname vidutinio dydžio šunis su subalansuota nervų sistema. Iš prigimties visi mūsų šuniukai ir suaugę pitbuliai iš OFRN/Jumbo derinio yra labai prisirišę prie šeimos. Tai tikrai šeimos šunys. Patinai iš šių poravimosi turi ryškų instinktą apsaugoti savo žmones nuo svetimų nelaimės atveju. Priešingu atveju jie yra absoliučiai socialiai adekvatūs visuomenėje. Tai pitbulterjerai, turintys įgimtą aukštą žaidimo ir maisto motyvaciją.
Abu tėvai yra tikrinami dėl genetinių ligų ir kasmet atlieka visus būtinus medicininius patikrinimus pas sertifikuotą veterinarą. Būsimoji šuniukų mama prieš kergimą buvo papildomai ištirta dėl sveikatos, taip pat buvo atlikti tyrimai.
Šuniukų tėvas yra kelių šalių sporto varžybų ir parodų čempionas. Visą pavadinimų sąrašą rasite jo asmeniniame puslapyje mūsų darželio svetainėje, galite jį patikrinti.
Visi šuniukai bus tris kartus kirminami, paskiepyti, su Europos veterinariniu pasu, ADBA kilmės dokumentais ir pirkimo-pardavimo sutartimi. Be to, visi gaus instrukcijas, kaip auginti šuniuką iki 1 metų. 20 puslapių naudingos informacijos, išskirtinai iš mūsų amerikietiškų pitbulterjerų veislyno «DOGNIK BULLS» mūsų šuniukų šeimininkams.
Šių tėvų šuniuko kaina – 1800 eurų arba 2000 dolerių.
Galimas pristatymas visoje Europoje, Amerikoje, Kanadoje, Brazilijoje.
Norėdami rezervuoti amerikiečių pitbulterjero šuniuką iš veislyno, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jūsų Veronika Voitovska. Amerikiečių pitbulterjerų veislyno „Dognik Bulls“ savininkas. Šeimos gydytojas. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė.

 

OFRN Larsan, OFRN Castillo, amerikiečių pitbulterjerų šuniukai iš veislyno, Amerikos pitbulių veislynas, OFRN pitbuliai pirkti, Jumbo pitbuliai pirkti