Amerikiečių pitbulterjerų veisėjas Lietuvoje


Esame oficialūs amerikiečių pitbulterjerų veisėjai Lietuvoje. Mūsų šunų veislynas Dognik Bulls yra registruotas ADBA (American Dog Breeders Association – didžiausia, seniausia ir patikimiausia grynaveislių pitbulių registravimo organizacija pasaulyje).
Su amerikiečių pitbulterjerų veisle dirbame nuo 2011 m. Mes tiksliai žinome, kuris pitbulis tinka jūsų šeimai.
Susisiekite su mumis ir papasakokite apie save: savo vardą, amžių, didelę ar mažą šeimą, ar turite vaikų ir kiek jiems metų, ar turite kitų augintinių? Pasakykite, kokio charakterio, dydžio, spalvos pitbulio norite. Ar norite šuns šeimai su gera psichika? Arba norite pitbulio sportui ar parodoms. Atsižvelgsime į visus jūsų kriterijus ir pasiūlysime geriausią kergimą bei tinkamiausią šuniuką būtent jums. Mūsų veislyne nuolat auga pitbulių vadų. Todėl neparduosime jums pirmo pasitaikiusio šuniuko, jei tik pirktumėte. Ne! Parduosime būtent tokį pitbulį, apie kurį svajojate. Puikiai pažįstame savo šunis, savo veisimo linijas ir padedame geriausiems šuniukams surasti geriausius šeimininkus.
Todėl esame geriausi amerikiečių pitbulterjerų augintojai Lietuvoje. Su Dognik Bulls pitbuliais jūsų šeima bus laimingesnė ir sveikesnė, daugiau vaikščiosite. Būsite gerai apsaugoti savo šuns. Patirsite tikrąją amerikiečių pitbulterjero meilę.
Parduodame tik sveikus šuniukus. Mūsų Dognik Bulls pitbulių šeimininkai kartą per metus eina pas veterinarą: paskiepyti savo šunį, atlikti kraujo tyrimus ir širdies ultragarsą, kad žinotų, jog šuo sveikas ir laimingas. Sergančiais šunimis neparduodame ir sergančių šunų veisimui nenaudojame.
Dognik Bulls veisėjų pitbuliai puikiai susidoroja su bet kokio amžiaus vaikais. Mūsų šunys yra gero, stabilaus mentaliteto.
Mūsų pagrindinės veisimo linijos yra sukurtos remiantis grynai amerikietiškomis linijomis: Old Family Red Nose, pridedant Jumbo, DDWW, Red Alert.
Norėdami įsigyti pitbulo šuniuką Lietuvoje, susisiekite su mumis:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsų suaugusių amerikiečių pitbulterjerų nuotraukos. Pažiūrėkite, kokie sveiki, raumeningi, gražiais plaukais, didelėmis galvomis.