Amerikiečių pitbulterjerų veislynas Lietuva
Sveiki atvykę į pitbulterjerų veislyną «Dognik Bulls» Lietuva. Čia gimsta grynaveisliai amerikiečių pitbulterjerai!
Su pitbulterjerų veisle dirbame nuo 2011 m. Kai nusprendėme pradėti savo veisimo programą, šunis įsigijome pitbulterjerų tėvynėje – Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pagrindinės linijos, kurias naudojame savo veislyno veisimo programoje, yra OFRN (Old Family Red Nose, JAV), Red Alert (JAV), Jumbo (Jugoslavija), DDWW (senos veikiančios ukrainietiškos linijos, šiuo metu veislynas neveikia ir tai didelė tragedija visam amerikiečių pitbulterjerų pasauliui).
Per daugelį metų surinkome geriausias kraujo sankaupas. Nebuvo lengva nusipirkti grynaveislių OFRN iš JAV. Kai kurie veisėjai ir dideli veislynai gali pirkti šunis su tokiomis kraujo linijomis. Tačiau veislynai paprastai nenori parduoti šio kraujo tik potencialiems savininkams. Šie pitbuliai yra labai vertinami visame pasaulyje, todėl gali patekti į netinkamas rankas.
Naudodami visas šias kraujo linijas skirtingose ​​​​kombinacijose, gavome savo liniją — Castlesline pitbulls. Šie šunys yra vidutinio ūgio (patelės nuo 16 iki 24 kg, patinai nuo 20 iki 26 kg), gerų raumenų, puikios nervų sistemos. Tai idealūs sportiniai šunys įvairiose sporto varžybose. Gražus ir draugiškas visai šeimai. Su geromis smegenimis. Jų anatomija tobula, dėl to jie rodo puikius rezultatus sporto varžybose. Pitbulterjeras su prasta anatomija, pavyzdžiui, blogomis užpakalinėmis kojomis, negali duoti gero rezultato šokinėjimo varžybose. Be to, šis šuo gali susižaloti dėl anatominių trūkumų tiesiog gyvendamas namuose ir eidamas gatve. Neveisiame ir nepriimame veisimui šunų, turinčių anatomijos ar nervų sistemos sutrikimų. Mes, mūsų veislyno šeima, ir būsimi šeimininkai turime suprasti, kad jie gauna gerus šunis, kurie gali ramiai gyventi savo šeimose. O pas veterinarą eisite tik kartą per metus — kasmet pasiskiepyti ir pasitikrinti sveikatą, nusiraminti, kad viskas tvarkoje.
Jei ieškote aktyvaus šuns, amerikietiškas pitbulis yra puikus pasirinkimas. Jei norite ramesnės veislės, bet su daugiau raumenų, ieškokite daugiau nei American Bully.
Kiekvienam šeimininkui kyla klausimas, kas geriau – patinas ar patelė? Turėdamas visas savo žinias, galiu kai ką apie tai pasakyti. Pitbulterjerų patinai yra VYNAI su didžiąja raide. Ne tik pitbulių veislės, bet ir bet kurios kitos veislės. Patinai negali gyventi su patinais (savo pitbulterjerų neparduodame šeimoms, kuriose yra kitų patinų. Tokioms šeimoms parduodame tik pateles). Veislės standartai dažniausiai rašomi remiantis patinais. Štai kodėl daugelis žmonių mėgsta atletiškus, stiprius pitbulterjerų patinus. Bet jei jūsų šeimoje yra patinas, maži vaikai, daug kačių, rekomenduojame įsigyti pitbulterjero kalę. Tai ramesni, šeimyniškesni šunys.
Kiek kainuoja pitbulio šuniukas Lietuvoje? Amerikiečių pitbulterjero Lithuania Dognik Bulls šuniukų kaina mūsų veislyne 1500-2000 eurų. Tai priklauso nuo kiekvieno poravimosi ir nuo kiekvieno atskiro šuniuko. Mokate už kokybišką pitbulį, kuris jūsų nenuvils realiame gyvenime, bus laimingas ir sveikas. Jūs netgi galite įrėminti šio šuns kilmės dokumentus ant sienos, nes jų kilmės dokumentai yra tobuli. Jūs gaunate tai, už ką mokate.
Kiek pitbulių poravimosi turime per metus? Paprastai tai būna 2-4 poros per metus. Pitbulterjero šuniuką galite įsigyti, kai jau turime šuniukų sandėlyje. Arba galite rezervuoti šuniuką iš būsimų vadų iš tėvų, kurie jums labiausiai patinka.
Šuniukas rezervuojamas sumokėjus avansą. Tai reiškia, kad jūsų pasirinkto šuniuko niekas negali nusipirkti. Tai taip pat reiškia, kad šį šuniuką tikrai įsigysite mūsų veislyne. Įprastai depozitas yra 500 eurų ir yra įskaičiuotas į bendrą kainą (1500-2000 eurų).
Noriu jums parodyti šunis iš mūsų Amerikos pitbulterjerų veislyno Lietuva. Kad suprastum, kaip tobulai jie atrodo. Visi nuotraukoje esantys šunys priklauso mūsų veislynui, amerikiečių pitbulterjero lietuvaitei Dognik Bulls arba gimė mūsų veislyne:


Kaip pasiimti pitbulo šuniuką iš mūsų veislyno, jei jau rezervavote? Yra keletas būdų: galite atvykti į mūsų amerikiečių pitbulterjerų veislyną ir patys pasiimti šuniuką. Galimas pristatymas į Jūsų miestą (mokate). Arba galime pasitelkti licencijuotą gyvūnų pristatymo įmonę, jei gyvenate toli nuo mūsų veislyno (mokate). Mūsų pitbuliai gyvena 20 pasaulio šalių, todėl žinome visus pristatymo būdus ir su jais problemų nekyla.
Nedvejodami užduokite klausimus:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram-dognikbulls
Beje, šiuo metu Lietuvoje parduodame amerikiečių pitbulterjerų šuniukus.