Amerikietiška bully kaina
Kas dažniausiai nulemia šuniuko ar suaugusio american bully kainą?
1. Paties bully šuniuko kokybė. Jei šuniukas neturi vedybų, veislės defektų, tai kainuoja daugiau nei kiti vados šuniukai. Priklauso nuo galvos, kaulų, krūtinės pločio, letenų ir pan.
2. Iš vados kilmės dokumentų. Jei tai reto, išskirtinio, paklausaus kraujo, visi šios vados šuniukai yra brangūs.
3. Nuo to, ar veislyne buvo poravimasis, ar tai buvo išeinamasis poravimas. Poravimosi kaina mūsų šalyje su American Bully patinu siekia 1500-5000 eurų. Išvažiavimas 3000-10000 eurų, plius kelionės išlaidos.
4. Kartais merginos yra brangesnės nei berniukai. Bet ne visada. Mūsų American Bully veislyne Dognik Bulls berniukai dažniausiai yra brangesni nei mergaitės.
5. Tėvų titulai, jų pergalės garsiose šalies ir užsienio parodose.
6. Kai kurios spalvos yra brangesnės. Pavyzdžiui, alyvinės, mėlynos, trispalvės Amerikos buožės šuniukai yra brangesni.
7. Toje pačioje vadoje kiekvieno šuniuko kainos skirtumas gali siekti 1500 eurų.


Mūsų veislyne vidutinė American Bully kaina yra 2000-2500 eurų, jei tai nėra išėjimo poravimas. Nuo 3000 eurų, jei mezginys toli. American bully poravimasis yra naujų, gerų kraujo linijų antplūdis į jų tolygų ir gerai žinomą, nusistovėjusį veisimą. Kelionės poros yra būtinos veislyno ir amerikietiškos bully veislės vystymuisi.
Norėdami sužinoti dabartines American Bully kainas mūsų Dognik Bulls veislyne. Pirkti American Bully šuniuką. Sužinokite apie American Bully charakterį, American Bully veislės aprašymą. Parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls