Amerikos bully šuniukai pilka nosimi


Aukštaveisliai American Bully šuniukai veislyne DOGNIK BULLS. Visi šuniukai bus mėlynos (pilkos) trispalvės, kaip ir jų tėvai. Šuniukų gimimas 2024 m. birželio mėn.
Jau galima rezervuoti mėlynos trispalvės American Bully šuniukus.
Tėvas: Chaw Li Iva San Attilus. Atvežtas iš Rusijos. Latvijos čempionas, Baltarusijos didysis čempionas, „BullyShow-2023“ nugalėtojas Veislės genetinių ligų neturi (asmens sveikatos pažymėjimai).
Motina: Dognik Bulls Lilibet. Atvežtas iš Rusijos. Tai jau antroji jos American Bullies vada. Pirmieji šuniukai užaugo kaip nuostabūs kišeniniai šunys.
Visi šuniukai bus kirminami, apžiūrėti veterinarijos gydytojo (su sveikatos pažyma veterinariniame pase), paskiepyti, su registruota mikroschema, su ABKC kilmės dokumentais, su Europos veterinariniu pasu. „American Bully“ pirkimo-pardavimo sutartis ir šuniuko priežiūros instrukcijos.
Norėdami įsigyti pilką trispalvę Amerikos bully, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Amerikos bully iš darželio DOGNIK BULLS jau gyvena 25 pasaulio šalyse. Tai yra mūsų „American Bullies“ patikimumo, kokybės ir paklausos rodiklis.
Pagarbiai, Veronika Voitovska. Amerikos bully darželio „Dognik Bulls“ savininkas. Daktaras. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė

American Bully šuniukai pilka nosimi, American Bully iš veislyno, pirkite pilką trispalvę American Bully