Amerikos bully veislynas Vilnius

Džiaugiamės galėdami jus matyti Vilniaus Amerikos Bully veislyno „Dognik Bulls“ puslapyje.

Iš pradžių mūsų veislynas specializuojasi amerikiečių pitbulterjerų veislės šunims. 2016 metais pradėjome veisti ir nuostabią amerikietiškų buliukų veislę.

Savo būsimiems gyvuliams atrinkome „kišeninių“ ir „standartinių“ tipų šunis. Vilniaus American Bully veislynui šunys buvo atvežti iš Amerikos, Italijos, Rusijos. Iš pradžių atsivežėme labai gerais, stipriais kaulais Amerikos Bullies. Su galingomis galvomis, tvirtais žandikauliais. Mūsų šunys yra puikios asmenybės. Kita veislyno užduotis buvo tai ištaisyti mūsų šunų vaikams. Norėjome, kad „American Bullies“ būtų tik tinkamo kūno sudėjimo, be pertekliaus. Gaukite šunis su gražia anatomija, gerais judesiais. Amerikietiški buliai, labiau tinkantys „egzotiškam“ tipui, mūsų nedomino. Šie šunys turi problemų su letenomis, nugaromis, širdimi ir sąnariais, kvėpavimu ir net siauromis šnervėmis. Galbūt jie atrodo įspūdingai kaip rupūžės. Tačiau iš tikrųjų šie šunys yra neįgalūs.

Dognik Bulls veislyne Vilniaus Amerikos Bully veisimo vektorius yra skirtas sveikų ir funkcionalių Amerikos Bully auginimui. Su kuria būsimi šeimininkai gali eiti į parką, pasiimti su savimi į mišką ir paplūdimį. Idealūs šunys kompanionai su Arnoldo Schwarzeneggerio išvaizda.

Mūsų veislyne tipiškos spalvos: alyvinė, mėlyna, šokoladinė, trispalvė. Pas mus galite įsigyti „Vilnius American Bully“ šuniuką „kišeninio“ arba „standartinio“ tipo. Tai priklauso nuo kiekvieno poravimosi.

Jei norite užsisakyti American Bully šuniuką Vilniuje iš jau gimusių ar būsimų vadų, parašykite mums ir papasakokite apie save:

Instagram Amerikos bully veislynas Vilnius — dognikbulls

paštas: dognikb@gmail.com

Amerikos patyčių veislyno Vilniaus «Dognik Bulls» šunys