Parduodami amerikiečių pitbulterjerų šuniukai iš pirmaujančio veislės veislyno!

Amerikiečių pitbulių veislynas „Dognik Bulls“. Parduodu 2 berniukus ir 3 mergaites. Spalvos: juoda ir raudona. Instagram- dognikbulls
Šuniuko kaina 1500 eurų. Šuniukai į naujus namus keliauja paskiepyti, apžiūrėti veterinarijos gydytojo, su veterinariniu Europos pasu, su užrašu apie šuniuko priežiūrą visus pirmuosius gyvenimo metus, su ADBA kilmės dokumentais.
Tėvai yra atvežti šunys iš Amerikos ir Bulgarijos. Veisimo linija yra Old Family Red Nose ant tėvo ir Jumbo ant motinos.
Veislynas su amerikiečių pitbulterjerų veisle dirba nuo 2011 metų! Visada atsakome į visų mūsų pitbulių savininkų skambučius. Padedame patarimais pitbulių priežiūros ir auginimo klausimais. Mums rūpi mūsų pitbuliai ir mums rūpi, kam juos parduoti. Prašau, kai parašysite mūsų Amerikos pitbulterjerų veislynui, nedelsdami pasakykite apie save (vardas, kiek jums metų, kur gyvenate — bute ar privačiame name, ar turite kitų gyvūnų, kiek turite vaikų ir koks jų amžius, ar visi sutinka šeimai pirkti pitbulo šuniuką ir kita svarbi informacija).
Parduodamų amerikiečių pitbulterjerų šuniukų nuotraukos (amerikos pitbull terrier parduodu):


Norėdami įsigyti amerikiečių pitbulterjero šuniuką iš mūsų veislyno Dognik Bulls, parašykite mums:
Instagram — dognikbulls
paštas: dognikb@gmail.com
Skambučiai, whatsapp, telegrama: +37127118654