Amerykański pitbulterier w Polsce

Pitbull terrier kennel American
Amerykański Pitbull Terrier w Polsce jest rasą psa aktywną i wysportowaną. I co najważniejsze, bardzo zdrowe. W naszej hodowli pitbulli „Dognik Bulls” w Polsce hodujemy pitbulle według standardu ADBA (American Dog Breeders Association). Jest to największa na świecie organizacja zajmująca się rejestracją i rejestracją rasowych pitbulli na całym świecie. Organizacja ADBA organizuje wystawy pitbulterierów, zawody sportowe dla pitbulli oraz rejestruje szczenięta rasowe pitbulli.
Opowiem szczegółowo o pracy naszej hodowli amerykańskiego pitbulteriera w Polsce. Ale najpierw chcę pokazać Wam zdjęcia pitbulli z naszej hodowli Dognik Bulls. Są to psy atletyczne, o doskonałych umięśnieniach, aktywne, wierne swoim właścicielom, o stabilnej psychice. Nasze pitbulle żyją z dziećmi w każdym wieku.
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Dlatego w 2011 roku rozpoczęliśmy pracę nad rasą American Pitbull Terrier. Mamy duże doświadczenie w hodowli i hodowli wytresowanych, zdrowych, rodzinnych pitbulli. Osobiście braliśmy udział w setkach wystaw i zawodów sportowych. Wśród psów naszej hodowli znajdują się Championy Łotwy, Championy Estonii, Championy Włoch, Championy Niemiec, Championy Wielkiej Brytanii, Championy Białorusi, Championy Rosji i tak dalej! Nasze psy odnoszą sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych w różnych krajach Unii Europejskiej i poza nią. Przykładowo wyniki sportowe jednego z psów hodowlanych: wspinaczka po ściance – 380 cm, skok wzwyż – 225 cm, skok w dal – 580 cm.
Wszystkie amerykańskie pitbulteriery znajdujące się w naszej hodowli zostały przebadane i są zdrowe. Wszystkie przeszły badania genetyczne mające na celu stwierdzenie braku poważnych chorób u rasy pitbulli. Większość pitbulterierów w hodowli jest poddawana badaniom przesiewowym pod kątem braku dysplazji stawów biodrowych. Ponieważ niedawno rozpoczęto badania pod kątem dysplazji stawów u pitbulli, nie przeprowadza się już tych badań u wszystkich dorosłych psów. Jednakże młode psy w hodowli są badane pod kątem zdrowych stawów. Dużym plusem jest to, że jeśli nasze pitbulle biegają i skaczą w wieku 8-10 lat, to znaczy, że ich stawy były i są idealne w młodości i teraz.
Większość naszej hodowli pitbulli opiera się na czysto amerykańskich psach. Są to dobrze znane i sprawdzone linie krwi: OFRN (Old Family Red Nose), Red Alert. Korzystamy również z niewielkiej ilości sprawdzonych psów z takich europejskich linii: Jumbo, DDWW. Sprowadziliśmy psy z Ameryki i Europy. Regularnie likwidujemy również krycia z najlepszymi, najbardziej znanymi i produktywnymi samcami rasy pitbulla. Czasami, aby powiązać naszą dziewczynę z odpowiednim samcem, musimy przejechać 3000 km na krycie. Bardzo nam się to podoba, naprawdę mamy w Polsce wysokiej jakości amerykańskie pitbull terriery. Jeden z naszych szczeniąt może zostać Twoim stałym członkiem rodziny.
Kilka razy w roku w naszej hodowli American Pitbull Terrier w Polsce sprzedawane są szczenięta. Możesz kupić u nas szczeniaka, pisząc do nas, korzystając z podanych danych kontaktowych:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Cena szczenięcia wynosi średnio 1500-2000 euro.
Pomożemy w dostawie na terenie całej Unii Europejskiej i krajów WNP. Nasze amerykańskie Pitbull Terriery żyją w 25 krajach!
Z poważaniem, szefowa hodowli amerykańskiego pitbulteriera Veronika Voitovska. Lekarz, sędzia wystaw amerykańskich pitbulterierów w Europie, sędzia zawodów sportowych, certyfikowany specjalista handler psów.

Amerykański pitbulterier w Polsce