Amerykańskie bully szczenięta z szarym nosem


Wysokiej klasy szczenięta American Bully w hodowli DOGNIK BULLS. Wszystkie szczenięta będą niebiesko (szare) tricolor, tak jak ich rodzice. Narodziny szczeniąt to czerwiec 2024.
Rezerwacje są już otwarte na niebieskie, trójkolorowe szczenięta American Bully.
Ojciec: Chaw Li Iva San Attilus. Przywieziony z Rosji. Champion Łotwy, Grand Champion Białorusi, zwycięzca „BullyShow-2023”. Nie posiada chorób genetycznych rasy (certyfikat zdrowia).
Matka: Dognik Bulls Lilibet. Przywieziony z Rosji. To jej drugi miot American Bullies. Pierwsze szczenięta wyrosły na wspaniałe psy kieszonkowe.
Wszystkie szczenięta będą odrobaczone, zbadane przez lekarza weterynarii (posiadające książeczkę zdrowia w paszporcie weterynaryjnym), zaszczepione, z zarejestrowanym mikrochipem, z rodowodem ABKC, z europejskim paszportem weterynaryjnym. Umowa kupna-sprzedaży oraz instrukcja pielęgnacji szczenięcia rasy American Bully.
Aby kupić szarego trójkolorowego amerykańskiego bully, napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Amerykańskie bully ze szkółki DOGNIK BULLS mieszkają już w 25 krajach na całym świecie. Jest to wskaźnik niezawodności, jakości i popytu naszych American Bullies.
Pozdrawiam, Weronika Wojtowska. Właściciel amerykańskiej bully „Dognik Bulls”. Lekarz. Ekspert w obsłudze psów. Psycholog zwierząt

Szczenięta American Bully z szarym nosem, American Bullies z hodowli, kupię szarego trójkolorowego American Bully