Ar verta įsigyti pitbulį pradedančiajam?

Ar verta įsigyti pitbulį pradedančiajam?
Ar verta įsigyti amerikiečių pitbulterjerą pradedančiajam, niekada neturėjusiam šunų ar šuo buvo su tėvais ankstyvoje vaikystėje?

Šiame straipsnyje kalbėsime tik apie grynaveislio amerikiečių pitbulterjero pirkimą, o ne šunį, kuris atrodo kaip pitbulis ir buvo pirktas bet kurioje skelbimų lentoje ar turguje už nedidelę pinigų sumą. Patikimas Amerikos pitbulterjero kilmės patvirtinimas yra kilmė. Dažniausiai naudojami ADBA ir UKC kilmės dokumentai.

Dažnai pradedantieji nesirenka pirkti pitbulio kaip savo pirmojo šuns, nes viena iš veislės savybių yra zooagresija. Tai agresija kitų šunų atžvilgiu. Dažniau pasitaiko darbiniuose veisliniuose pitbuliuose, kur kas mažiau ryškus parodomuose veisliniuose pitbuliuose. Mūsų veislyne amerikiečių pitbulterjerų Dognik Bulls senieji amerikietiški sportiniai kraujai (Castillo, Lar-San, Old Family Red Nose, Real Deal Chocolates veislynas) veisiami darbiniu veisliniu krauju (Red Alert ir Jumbo). Kai kurie mūsų veislyno kergimai nepasižymi ryškia zooagresija, kai kurie turi. Todėl pradedantiesiems visada sakome – aprašykite savo patirtį, lūkesčius iš šuns ir šuns bei jo tolimesnio gyvenimo planus, o mes rekomenduosime, į kokius konkrečius kergimus mūsų veislyne reikėtų atsižvelgti.

Be zooagresijos, verta prisiminti, kad amerikiečių pitbulterjerų veislė yra gana aktyvi. Kol pitbulo šuniukas mažas, jam reikia skirti daug laiko, treniruotis ir treniruotis. Jei jums virš 60 metų, norite šuns, su kuriuo miegosite apsikabinę ir kartais pasivaikščiosite parke, ši veislė ne jums.

Pitbulterjerai yra labai trumpo plauko ir visai be pavilnės, todėl negali gyventi gatvėje (ty voljere ar būdelėje), o gyventi Tolimojoje Šiaurėje taip pat yra problemiška. Todėl, jei gyvenate labai šaltame regione, pitbulis nėra jūsų pasirinkimas.

Ar pitbulio mokymas skiriasi nuo bet kurios kitos veislės mokymo? Kardinaliai ne. Bet geriau vesti individualias pamokas pas kinologą, taip pat grupines pamokas kelis kartus per mėnesį, kad jūsų amerikiečių pitbulterjeras turėtų puikų kontaktą su kitais šunimis, taip pat būtų įpratęs klausytis jūsų ir tik jūsų bet kuriame šunyje. pakuotė.

Aš, kaip amerikiečių pitbulterjero Dognik Bulls veislyno vadovas, ne kartą pardavinėjau pitbulių šuniukus pradedantiesiems ir jie visada prisijungdavo prie šeimos ir gyveno laimingai. Bet mes pasirinkome kiekvieną šuniuką kiekvienai konkrečiai šeimai pagal jų pageidavimus. Tai yra raktas į sėkmę.

Jei galvojate įsigyti pitbulių šuniuką, apsilankykite mūsų puslapyje „Parduodami šuniukai“ ir sužinokite, kokie mieli pitbuliai šiuo metu parduodami.

Pagarbiai, Amerikos pitbulterjerų veislyno vadovas

Norėdami įsigyti pitbulo šuniuką iš darželio, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls