Audzētājs american bully Latvija


Laipni lūdzam oficiālajā American Bully audzētavā «Dognik Bulls». Mēs darbojamies kopš 2011. gada. Esmu oficiāla American Bully audzētāja, mani sauc Veronika Voytovskaya.
Šobrīd audzētavā ir kucēni «standarta» tipa, ceriņu krāsā. Pārdodu 2 puikas un 4 meitenes. American Bully kucēna cena no šīs pārošanas ir 2000 eiro. Kucēni ir gatavi doties ceļā. Viņiem ir ABKC (American Bully Kennel Club) dokumenti, Eiropas veterinārā pase ar vakcinācijām, oficiāli reģistrēta mikroshēma.
Mūsu kucēni dzīvo mājā mežā, elpo tīru gaisu. Viņi staigā katru dienu, un viņiem ir lieliska veselība. Visi kucēni ir pabeiguši sākotnējo kucēnu socializāciju.
Vaislas pāris 815 Bully Camp Noise (importēts no ASV) x Valor Inter Plato Afelia Diamond (ASV/Spānija).
Kucēnu tēvs ir titulēts izstādēs.
Katram kucēnam ir sava personība. Daži ir augstāki, daži ir zemāki. Daži ir aktīvāki, daži ir mierīgi. Kādam patīk spēlēties ar rotaļlietām, kādam patīk sēdēt uz rokām.
Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par katru kucēnu un iegūtu vairāk fotoattēlu un video.
Mēs ar prieku parādīsim American Bully kucēnus dzīvajā un iepazīsimies ar jums. Mēs pārrunāsim visus jautājumus, kas jūs satrauc, iegādājoties kucēnu. Palīdzēsim izvēlēties savai ģimenei ideālu kausla kucēnu.
Ja jums nav iespējas ierasties mūsu audzētavā, mēs parādīsim kucēnus caur video saiti un palīdzēsim izvēlēties. Ir piegāde uz jebkuru vietu pasaulē. Mūsu suņi jau dzīvo 20 pasaules valstīs.
American Bully kucēnu fotogrāfijas:


Rakstiet ar jebkādiem jautājumiem. American bully audzētājs Latvija:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls