Audzētavas pitbulterjeri Dognik Bulls


Laipni lūdzam pitbullu audzētavā (amerikāņu pitbulterjeri). Mūsu audzētavas reģistrētais nosaukums ir “Dognik Bulls”. Kopš 2011. gada strādājam ar pitbulu šķirni.
Lai jūs varētu personīgi novērtēt mūsu suņu kvalitāti, es jums parādīšu dažas fotogrāfijas. Tie ir pieaugušie pitbuli «Dognik Bulls».

Mūsu audzētava ir reģistrēta ADBA-American Dog Breeders Association. Galvenās pitbullu asins līnijas, ar kurām mēs strādājam, ir: Old Family Red Nose, Jumbo, Red Alert, Lonzo, Maverick, Zebo, DDWW. Pitbulli “Dognik Bulls” dzīvo 25 pasaules valstīs. Simtiem amerikāņu pitbulterjeru šķirnes mīļotāju un pazinēju.
Visi mūsu amerikāņu pitbulterjeri ir pārbaudīti, lai tiem nebūtu ģenētisku slimību.
Mūsu amerikāņu pitbulterjeri ir Vācijas, Itālijas, Lielbritānijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas un citu valstu čempioni. Izstāžu un sporta sacensību uzvarētāji visā Eiropā.
Ja jūs interesē ADBA pitbull iegāde, lūdzu, sazinieties ar mums. Noteikti pastāstiet mums par sevi savā pirmajā ziņojumā:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Amerikāņu pitbulterjeru kucēnu cena mūsu audzētavā ir 1500-2000 eiro (dolāri). Mēs veicam pitbulu pārošanos audzētavā, kā arī āra pārošanos visā Eiropā.
Mūsu audzētava atrodas Latvijā (Eiropa, Eiropas Savienība). Netālu no Rīgas (Latvijas galvaspilsētas). Bet mēs pārdodam pitbullu kucēnus visā Eiropā un ASV. Iespējama piegāde. Piegādes summa ir atkarīga no valsts, kurā dzīvojat. Vai arī varat atbraukt/lidot pie mums ciemos. Un tajā pašā laikā paņemiet savu labāko amerikāņu pitbulterjera kucēnu.
Dognik Bulls pitbullu audzētava šobrīd pārdod vairākus zēnus un meitenes. Nepalaidiet garām iespēju kļūt par tīršķirnes, labi audzināta, atlētiska pitbula ar ciltsrakstiem īpašnieku.
Ar cieņu, Veronika Voitovska.

Audzētavas pitbulterjeri Dognik Bulls