Ausų ir uodegos tvirtinimas pitbuliams
Šiandien daugelis pitbulių savininkų vis dar apkarpo ausis pitbuliams. Nors ES šalyse tai draudžia įstatymai, nebent ausų apkarpymas atliekamas dėl medicininių priežasčių. Pavyzdžiui, dėl ausies traumos ar nušalimo ant ausų galiukų.
Pitbulių uodegos visai nepritvirtintos. Jis niekada nebuvo įtrauktas į veislės standartą. Galite pasikalbėti su savo pitbulo šuniuko veisėju, ar galima apkarpyti ausis. Bet pitbulių uodegos nėra pririštos, tai tikrai.
Manoma, kad apkarpytos ausys mažiau nukentės šunų kovose. Kad juos lengviau gydyti, jei yra vidurinės ausies uždegimas ir kitos „pasakos“. Tai netiesa. Skirtumas tarp apkarpytų pitbulo ausų ir neapkarpytų pitbulo ausų yra tik pačiame įjungime. Šiuo metu tai tik šeimininko noras.
Mūsų amerikiečių pitbulterjerų veislyne Dognik Bulls galime padėti apkarpyti jūsų būsimo šuniuko ausis. Bet mes to nepalaikome. Mūsų asmeniniai pitbuliai yra atkabinti. Jei norite iš mūsų nusipirkti pitbulo šuniuką ir paprašyti, kad jis doko (tai yra, prieštarautumėte įstatymui), turime turėti rimtų priežasčių tikėti tokiu sprendimu. Pitbulio ausų pririšimo kaina yra trečdalis šuniuko kainos.
Jei norite Dognik Bulls dokuoto pitbulio, vidutinė šuniuko kaina yra 1500 eurų ir mažiausiai 500 eurų už doką.
Dognik Bulls pakabintų pitbulių ausų pavyzdžiai:


Įsigykite pitbulo šuniuką ir aptarkite pitbulio ausų apkarpymą:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls