Ausu un astes dokstacijas pitbulliem

Ausu un astes dokstacijas pitbulliem
Mūsdienās daudzi pitbulu īpašnieki joprojām nodarbojas ar pitbulu ausu apgriešanu. Lai gan tas ir aizliegts ar likumu ES valstīs, ja vien ausu apgriešana netiek veikta medicīnisku iemeslu dēļ. Piemēram, auss traumas vai ausu galu apsaldējuma dēļ.
Pitbull astes vispār nav dokotas. Tas nekad netika iekļauts šķirnes standartā. Varat runāt ar sava pitbula kucēna audzētāju par to, vai ausis var apgriezt. Bet pitbull astes nav dokotas, tas ir skaidrs.
Tiek uzskatīts, ka apgrieztas ausis mazāk cietīs suņu cīņās. Ka tās ir vieglāk ārstējamas, ja ir vidusauss iekaisums un citas «pasaciņas». Tā nav taisnība. Atšķirība starp apgrieztām pitbula ausīm un neapgrieztām pitbula ausīm ir tikai pašā dokstacijā. Šobrīd tā ir tikai saimnieka vēlme.
Mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavā Dognik Bulls mēs varam palīdzēt ar ausu apgriešanu jūsu topošajam kucēnam. Bet mēs to neatbalstām. Mūsu personīgie pitbulli ir atslogoti. Ja vēlaties no mums iegādāties pitbula kucēnu un lūgt doku (tas ir, pārkāpt likumu), mums ir jābūt pamatotam iemeslam ticēt šādam lēmumam. Pitbula ausu pielikšanas cena ir viena trešdaļa no kucēna cenas.
Ja vēlaties Dognik Bulls dokotu pitbulu, sagaidiet vidējo kucēna cenu 1500 eiro un vismaz 500 eiro par doku.
Dognik Bulls iestiprinātu pitbula ausu piemēri:


Pērciet pitbula kucēnu un pārrunājiet pitbula ausu apgriešanu:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls