Bazos American Bully


Šteniatka sú na predaj v chovateľskej stanici American Bully «Dognik Bulls»! Momentálne máme šteniatka od dvoch rôznych matiek.
1. Šteniatka amerického tyrana (bazos) od Valor Inter Plato Afelia Diamond (import Rusko). Narodili sa šteniatka farieb lila a lila tricolor. K dispozícii je niekoľko chlapcov a dievčat American Bully. Typ amerického bully je „štandardný“. Cena šteniatka amerického bullya z chovateľskej stanice Dognik Bulls: 2000 eur. Šteniatka budú bez genetického ochorenia plemena: cerebelárnej atrofie. Matka a otec týchto šteniatok boli vyšetrení a sú zdraví.
Fotografie matky šteniatok (Bazos American Bullies):

2. Šteniatka amerického bully (bazos) od Dognik Bulls Lilibeth (dovezené z Ruska do našej chovateľskej stanice). Narodili sa šteniatka farieb modrá, modrá trikolóra, lila, lila trikolóra. Na predaj niekoľko chlapcov a dievčat. Cena jedného šteniatka je 2000 eur. Ide o šteniatka amerického tyrana typu «vreckový» (najmenší a najširší americký tyran). Všetky šteniatka nemajú genetické ochorenie plemena: cerebelárnu atrofiu. Rodičia boli vyšetrení a sú zdraví.
Fotografie matky šteniatok (Bazos American Bullies):

Všetky šteniatka American Bully odchádzajú zo škôlky zaočkované, odčervené, s európskym veterinárnym pasom, s preukazom pôvodu ABKC a s kúpno-predajnou zmluvou na čistokrvné šteniatko. Každé šteniatko navyše dostane do pasu pečiatku označujúcu klinické vyšetrenie veterinárnym lekárom pred odchodom do nového domova. Poskytujeme tiež 10-stranovú poznámku o výžive a výchove každého konkrétneho šteniatka z našej chovateľskej stanice American Bully.
Ak chcete kúpiť šteniatko amerického bully (bazos), napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Dodávame aj do všetkých krajín. Naši americkí bully žijú v 25 krajinách po celom svete. To je znakom kvality, slávy a spoľahlivosti.

bazos americkí bully