Bazos American Bully


Štěňata jsou na prodej v American Bully Kennel “Dognik Bulls”! Momentálně máme štěňátka od dvou různých matek.
1. Štěňata amerického bully (bazos) od Valor Inter Plato Afelia Diamond (import Rusko). Narodila se štěňata barev lila a lila tricolor. K dispozici několik chlapců a dívek American Bully. Typ amerického tyrana je „standardní“. Cena štěněte American Bully z chovatelské stanice Dognik Bulls: 2000 eur. Štěňata budou bez genetického onemocnění plemene: cerebelární atrofie. Matka a otec těchto štěňat byli vyšetřeni a jsou zdraví.
Fotografie matky štěňat (Bazos American Bullies):

2. Štěňata amerického bully (bazos) od Dognik Bulls Lilibeth (dovezené z Ruska do naší chovatelské stanice). Narodila se štěňata barev modrá, modrá trikolóra, lila, lila tricolor. Několik chlapců a dívek na prodej. Cena jednoho štěněte je 2000 eur. Jedná se o štěňata amerického bully typu «pocket» (nejmenší a nejširší američtí bullies). Všechna štěňata nemají genetickou chorobu plemene: cerebelární atrofii. Rodiče jsou vyšetřeni a jsou zdraví.
Fotografie matky štěňat (Bazos American Bullies):

Všechna štěňata American Bully odcházejí ze školky očkovaná, odčervená, s evropským veterinárním pasem, s průkazem původu ABKC a s kupní a prodejní smlouvou na čistokrevné štěně. Každé štěně navíc dostane do pasu razítko s klinickým vyšetřením veterinárním lékařem před odjezdem do nového domova. Poskytujeme také 10stránkovou zprávu o výživě a výcviku každého konkrétního štěněte z naší chovatelské stanice American Bully.
Chcete-li zakoupit štěně amerického bully (bazos), napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Dodáváme také do všech zemí. Naši američtí bullies žijí ve 25 zemích po celém světě. To je známka kvality, slávy a spolehlivosti.

bazos američtí tyrani