Blue tricolor American Bully štěňata


V červnu 2024 se v naší chovatelské stanici American Bully “Dognik Bulls” narodí štěňátka! Čekáme štěňátka American Bully modré trikolory a jen modré (šedé) barvy.
Matka štěňat: Dognik Bulls Lilibet. Dovezeno z Ruska. Je vyšetřena veterinářem a je zdravá. Nemá žádné genetické onemocnění plemene. Už jsem jednou porodila amerického samce. Všechna štěňata vyrostla v ideální představitele plemene American Bully.
Otec štěňat: Chaw Li Iva San Attilus. Dovezeno z Ruska. Vyzkoušené a zdravé. Má zcela zdravé genetické testy (cerebelární ataxie, retinální atrofie, degenerativní myelopatie, hyperurikosurie). Šampion Lotyšska, Grand šampion Běloruska. Vítěz „Bully Show 2023“ na American Bully Specialty Show v Lotyšsku. Má výborné nozdry, dýchací ústrojí, je otužilý a zdravý.
Oba rodiče jsou zcela ve standardu plemene American Bully. Vzácná modrá trikolóra. Rodiče mají dobře vyvinuté nosní dírky (ne úzké, jako mnoho nemocných amerických tyranů). Rodiče štěňat mají dobré oči a oční víčka. Vezměte prosím na vědomí, že často nekvalitní američtí bullies mají pokleslá víčka. V budoucnu bude povislá víčka vyžadovat operaci. Naši američtí tyrani s modrou trikolorou tohle nemají. Rodiče štěňat dobře snášejí teplo a hodně chodí. Mají absolutně rovné tlapky, dobré kyčle a úhlení zadních končetin. Ocasy jsou správné délky, bez zauzlení.
Naše americká chovatelská stanice bully „Dognik Bulls“ je v chovu od roku 2011. Opravdu víme, jak porodit a vychovat dokonalé štěně American Bully. A hlavně zdravé štěně.


Jaké jsou podmínky pro zakoupení štěněte modré trikolóry v naší chovatelské stanici American Bully? Cena štěněte je 3000 eur. Záloha za rezervaci štěněte je 500 eur (zahrnuta v konečné ceně štěněte). Všechna štěňata odcházejí do nových domovů mezi 8. a 15. týdnem věku. Záleží na tom, do jaké země každé štěně pojede (každá země má svá pravidla). V době odjezdu mají všechna naše štěňata American Bully očkování, registrovaný mikročip, evropský veterinární pas, průkaz původu ABKC (American Bully Kennel Club) a kupní a prodejní smlouvu na čistokrevné štěně. Jako další bonus dostávají všichni majitelé štěňat American Bully z chovatelské stanice Dognik Bulls připomenutí, jak jejich štěně rostlo a vyvíjelo se. V návodu se také dozvíte, jak a čím krmit, jak správně štěně venčit, představit štěně celé rodině a podobně. Jsou probrány základy výchovy štěňat American Bully. 20 stran A4 s velmi užitečnými exkluzivními informacemi. Majitelům našich štěňátek také nadále poradíme po prodeji štěňátka, toto je zdarma pro ty, kteří mají psy od Dognik Bulls.
Očekáváme modrá trikolóra a obyčejná modrá štěňátka American Bully v typu «kapesní» a «klasický». Na fotce jsou rodiče štěňat v den jejich krytí.
Naši američtí bullies žijí ve 25 zemích po celém světě. Pomůžeme s doručením do města/země, které potřebujete.
Pro rezervaci štěněte American Bully v roce 2024 nám napište:
E-mail:dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
S pozdravem Veronika Voitovská. Majitel nejlepší americké školky pro tyrany „Dognik Bulls“. Odborný psovod. Doktor. Zvířecí psycholog.

Blue American Bully štěňata, modrá trikolorní štěňata American Bully, American Bully štěňata 2024, kupte modrého American Bully, kupte šedého American Bully, kupte Blue tricolor American Bully.