Бронювання цуценят пітбуль тер’єра


У середині березня 2024 року ми очікуємо народження цуценят американського пітбультер’єра від цих батьків:
Батько: Авентадор KMK Rocky Balboa. Привезений із Польщі.
Мати: Dognik Bulls Abronia.
Очікуємо народження щенят чорного та рудого забарвлення. Так як батько цуценят (Авентадор KMK Rocky Balboa) генетично не несе червоного носа. Те народження шоколадних цуценят неможливе. Вартість цуценят залежатиме від особистих якостей кожного цуценя. Ціна 1500–2000 євро. Відкрито бронювання найкращих цуценят американського пітбуль тер’єру.
Батько: Авентадор KMK Rocky Balboa. Привезений із Польщі. Народжений від американського батька та польської матері. Несе кровну лінію: Chinaman. Має відмінний доброзичливий характер, азартний, дуже витривалий. Абсолютний переможець всеросійських змагань з легкої атлетики для пітбулів та стаффів. Абсолютний переможець спортивних змагань 5 разів поспіль на рік! У конкуренції від 50 до 100 пітбулів та стаффів. У найбільших містах Росії-Санкт Петербурзі та Москві. 22 призових місця у спорті за один лише рік! Переможець російських змагань з курсингу та рейсингу. Навчений усім нормативам слухняності.
Переможець монопородної виставки у Москві під суддівством ADBA експерта Luigi John Matha (Італія). 110 пітбулів було на тій виставці! І він виграв перше місце серед усіх! Переможець класу на Монопородій виставці у Москві під суддівством Олени Бєлової (Фінляндія).
Авентадор KMK Rocky Balboa немає генетичних захворювань. Не має харчової алергії.
Було розміщено на обкладинці «ADBA gazette» за листопад 2019 року! Це провідний журнал з американських пітбультер’єрів в Америці. Отримав відмінну оцінку під всесвітньо відомим заводчиком пітбулів-Tom Garner! Tom Garner — родоначальник таких відомих ліній пітбулів як chinaman, frisco.
Неодноразово в’язався у Росії та Іспанії. Передає дітям свій зовнішній екстер’єр, чудову психіку, азарт та драйв.
Ось спортивні результати його дітей:
wall climbing-410 см!
long jump-580 см!
a-frame: 48 балів за хвилину!
high jump: 225 см!
А також стрибки через бар’єр, курсинг, фрісбі та інші спортивні дисципліни. Одна з його дочок: топовий собака за результатами загальноєвропейських змагань 2023 року.

Абсолютно всі братися і сестри Авентадора стали чемпіонами та грандчемпіонами ADBA в Європі (5 легендарних пітбулів — KMK Bloody Sunday, KMK Hannibal Lecter, KMK Mad Trinity, KMK Madison Lee, KMK Speedy Gonzales)! У Європі більше немає жодного посліду пітбуль тер’єрів, де одночасно народжено стільки чемпіонів ADBA. Мати Авентадора-перша пітбуль у Європі з титулом P.O.E-Producer of Excellence! Легендарна Zwolinski Bullet (народжена у польському розпліднику Forest Hill Kennel). Єдина європейська пітбуль тер’єр із цим американським титулом у ADBA.
Зріст Авентадору KMK Rocky Balboa: 54 см. Вага 23 кг.
Фотографії пітбуль тер’єра Авентадора KMK Rocky Balboa:

Фото дітей Авентадора (KMK Rocky Balboa):

Мати: Dognik Bulls Abronia.
Народжена від батька, привезеного з Америки (опірний розплідник Real Deal Chocolates). Чемпіон кількох країн у виставках та спортивних змаганнях. 4 рази поспіль переможець монопородних виставок для пітбулів в Україні та Росії. У конкуренції близько 100 американських пітбультер’єрів. Прізвисько: Millers Wild Storm Castle.
Народжена від матері, яка привезена з Бразилії. Прізвисько Hoffs Banshee.
Dognik Bulls Abronia несе найстарішу відому кровну лінію Америки-OFRN (Old Family Red Nose). Абронія має повністю чемпіонський родовід у спортивних змаганнях Європи та Америки. А також у виставках собак. Двоюрідний дідусь Абронії-найтитулованіший у світі пітбультер’єр Fonvielle’s A’n’N Stuff of Legends Boogieman.
Dognik Bulls Abronia — переможниця змагань «Золотий Кубок 2023» у місті Москва. У класі молодих пітбулів. Усього було близько 150 пітбультер’єрів на цій виставці.
Переможниця спортивних змагань у Москві та Санкт-Петербурзі. Спортивні результати:
Long jump-550 см!
Wall climbing-370 см!
High jump-215 см!
Займається підготовкою до здачі кількох нормативів з дресирування. Абсолютно здорова. Немає генетичних захворювань. Не має алергії. Обстеження серцево-судинної системи: здорова. Рентгенологічні знімки на дисплазію тазостегнових та локетових суглобів: абсолютно здорові суглоби (результат АА та 00).
Здано тест на психіку-фінський ментальний тест. З найкращим результатом.
Зріст: 48 см. Вага: 22 кг.
Фотографії Dognik Bulls Abronia:

Усі цуценята будуть зареєстровані в розпліднику «Dognik Bulls». Вакциновані, з ветеринарним паспортом, з родоводом ADBA, з договором купівлі-продажу.
На 75% цуценята несуть чисті крові Америки! Топ-розведення в нашому розпліднику пітбулів.
Щоб купити цуценя американського пітбультер’єра, напишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Пітбуль Авентадор. KMK Rocky Balboa. Розплідник пітбулів KMK. Розплідник пітбулів Forest Hill Kennel