Búda pre psov


Psy a šteniatka amerického pitbull teriéra, plemena American Bully. Naša škôlka funguje od roku 2011. Chovateľská stanica psov je registrovaná v systéme ADBA u amerických pitbulteriérov. Chovateľská stanica psov je registrovaná ABKC u American Bullies.
Najprv vám ukážem našich ideálnych psov. A keď si ich zamilujete, poviem vám viac o škôlke.
Americké pitbulteriéry sú krásne, svalnaté, s dokonalou anatómiou:

American Bullies: Pocket, Standard a Classic. Výkonný, zdravý, láskavý:

Čo robíme v psej búde? Všetko to začalo láskou k psom. Začali sme navštevovať cvičisko, výstavy psov a športové podujatia. Postupom času sme sa s manželom rozhodli, že si otvoríme vlastnú psiu búdu. Starostlivo sme vyberali budúcich psíkov do našej chovateľskej stanice. Našich hlavných psov sme priviezli z Ameriky, potom z Európy a Ruska. Po dlhých rokoch chovu čistokrvných psov sme si v chovateľskej stanici vytvorili vlastnú populáciu psov. Všetci naši americkí pitbulteriéri a americkí bullies sú vynikajúci psi pre rodiny a pre život s deťmi. Naši psi vyhrávajú v športe a na výstavách. Majú tiež skutočne exkluzívne rodokmene z tých starých čias. Časy, keď psy plnili svoje funkcie bezchybne, boli odolné a veľmi zdravé.
Ak hľadáte psiu búdu a chcete si kúpiť šteniatko, tak nás neváhajte kontaktovať. Povieme vám o rozdieloch medzi americkými pitbulteriérmi a americkými bullies. Názorne vám ukážeme, ako vyzerajú, ukážeme vám stovky videí a fotografií. Poskytneme vám plnú konzultáciu, aby sme vám uľahčili rozhodovanie, akého psa si chcete kúpiť.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ak ste sa ešte nerozhodli pre plemeno psa, odporúčam vám sledovať našu chovateľskú stanicu na Instagrame. Budete sledovať našich psov, tešiť sa z našich úspechov a mať osobný názor na pitbuly a bully z chovateľskej stanice Dognik Bulls.

Búda pre psov. Chovateľská stanica American Bully. Chovateľská stanica amerických pitbull teriérov