Cena amerického bully
Co obvykle určuje cenu štěněte nebo dospělého american bully?
1. Kvalita samotného bully štěněte. Pokud štěně nemá sňatek, vady plemene, pak stojí více než ostatní štěňata ve vrhu. Záleží na hlavě, kostech, šířce hrudníku, tlapkách a tak dále.
2. Z rodokmenu vrhu. Pokud se jedná o vzácné, exkluzivní, vyhledávané krve, jsou všechna štěňata z tohoto vrhu drahá.
3. Z toho, zda došlo ke krytí v rámci chovatelské stanice nebo to bylo výstupní krytí. Náklady na krytí u nás se samcem American Bully jsou 1500-5000 eur. Výstupní krytí 3000-10000 eur plus cestovní náklady.
4. Někdy jsou dívky dražší než chlapci. Ale ne vždy. V naší chovatelské stanici American Bully Dognik Bulls jsou častěji chlapci dražší než dívky.
5. Tituly rodičů, jejich vítězství na slavných výstavách u nás i v zahraničí.
6. Některé barvy jsou dražší. Například štěňata amerického tyrana lila, modré, trikolorní barvy jsou dražší.
7. V rámci stejného vrhu může rozdíl v ceně za každé štěně dosáhnout 1500 eur.


V naší chovatelské stanici je průměrná cena amerického bully 2000-2500 eur, pokud se nejedná o výstupní krytí. Od 3000 eur, pokud je pletení pryč. Outbound krytí American Bullies jsou přívalem nových, dobrých krevních linií k jejich rovnoměrnému a dobře známému, dobře zavedenému chovu. Cestovní krytí jsou nezbytná pro rozvoj chovatelské stanice a plemene American Bully.
Chcete-li zjistit aktuální ceny amerického Bully v naší chovatelské stanici Dognik Bulls. Koupit štěně American Bully. Seznamte se s povahou American Bully, popisem plemene American Bully. Napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls