Cena amerického bully

Cena amerického bully
Čo zvyčajne určuje cenu šteniatka alebo dospelého american bully?
1. Kvalita samotného šteniatka tyrana. Ak šteňa nemá manželstvo, chyby plemena, potom to stojí viac ako iné šteniatka vo vrhu. Závisí od hlavy, kostí, šírky hrudníka, labiek atď.
2. Z rodokmeňa vrhu. Ak ide o vzácne, exkluzívne, vyhľadávané krvy, všetky šteniatka z tohto vrhu sú drahé.
3. Z toho, či došlo k páreniu v rámci chovateľskej stanice alebo to bolo výstupné párenie. Náklady na párenie u nás so samcom amerického Bully sú 1500-5000 eur. Výstupné krytie 3000-10000 eur plus cestovné náklady.
4. Niekedy sú dievčatá drahšie ako chlapci. Ale nie vždy. V našej chovateľskej stanici American Bully Dognik Bulls sú častejšie chlapci drahší ako dievčatá.
5. Tituly rodičov, ich víťazstvá na známych výstavách doma iv zahraničí.
6. Niektoré farby sú drahšie. Napríklad šteniatka amerického tyrana lila, modrej, trikolórnej farby sú drahšie.
7. V rámci toho istého vrhu môže rozdiel v cene za každé šteniatko dosiahnuť 1500 eur.


V našej chovateľskej stanici je priemerná cena amerického bullya 2000-2500 eur, ak nejde o výstupné párenie. Od 3000 eur, ak je pletenie preč. Odchádzajúce párenia amerických šikanov sú prívalom nových, dobrých krvných línií k ich rovnomernému a dobre známemu, dobre zavedenému chovu. Cestovné párenie je nevyhnutné pre rozvoj chovateľskej stanice a plemena American Bully.
Ak chcete zistiť aktuálne ceny amerického Bully v našej chovateľskej stanici Dognik Bulls. Kúpiť šteniatko American Bully. Zoznámte sa s charakterom amerického Bully, popisom plemena American Bully. Napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls