Cena amerykańskiego bully

Cena amerykańskiego bully
Co zwykle decyduje o cenie szczeniaka lub dorosłego American Bully?
1. Jakość samego szczeniaka bully. Jeśli szczeniak nie ma małżeństwa, wady rasy, to kosztuje więcej niż inne szczenięta w miocie. Zależy od głowy, kości, szerokości klatki piersiowej, łap i tak dalej.
2. Z rodowodu miotu. Jeśli są to rzadkie, ekskluzywne, poszukiwane krwi, to wszystkie szczenięta z tego miotu są drogie.
3. Od tego, czy miało miejsce krycie w hodowli, czy było to krycie wyjściowe. Koszt krycia w naszym kraju z samcem American Bully to 1500-5000 euro. Wyjście z krycia 3000-10000 euro plus koszty podróży.
4. Czasami dziewczyny są droższe niż chłopcy. Ale nie zawsze. W naszej hodowli American Bully, Dognik Bulls, często chłopcy są drożsi niż dziewczynki.
5. Tytuły rodziców, ich zwycięstwa na słynnych wystawach w kraju i za granicą.
6. Niektóre kolory są droższe. Na przykład szczenięta amerykańskiego łobuza w kolorze liliowym, niebieskim, trójkolorowym są droższe.
7. W ramach tego samego miotu różnica w cenie za każde szczenię może sięgać 1500 euro.


W naszej hodowli średnia cena rasy American Bully to 2000-2500 euro, jeśli nie jest to krycie wyjściowe. Od 3000 euro, jeśli nie ma dziania. Wychodzące krycia American Bullies to napływ nowych, dobrych linii krwi do ich równej i dobrze znanej, dobrze ugruntowanej hodowli. Krycia podróżne są niezbędne dla rozwoju hodowli i rasy American Bully.
Aby poznać aktualne ceny rasy American Bully w naszej hodowli Dognik Bulls. Kupię szczeniaka rasy American Bully. Dowiedz się o charakterze American Bully, opisie rasy American Bully. Napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls