Černé štěně pitbulla

Naše chovatelská stanice pitbullů «Dognik Bulls» nabízí všechna štěňata černého pitbulla na prodej!

V některých krytích našich amerických pitbulteriérů získáme úplně černá štěňata pitbulla, bez bílých skvrn. Je považován za vzácný, exkluzivní a vysoce ceněný.

Tyto psy získáváme především od Dognik Bulls Anksunamun a jejích dětí. Cena zcela černého štěněte pitbulla v naší chovatelské stanici je 1700-2000 eur.

Dovolte mi ukázat vám několik příkladů našich štěňat všech černých pitbulů.

Dognik Bulls SpaceX (muž). Narozen z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls Anksunamun. Žil šťastně až do smrti v Německu.

Dognik Bulls Black Becky (fena) . Narozen z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls Anksunamun. Žije na Ukrajině.

Dognik Bulls Murtagh Fraiser (muž). Narozen z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls Anksunamun. Žije ve Finsku.

Dognik Bulls Bezu Bezu (fena). Narozen z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls Anksunamun. Žije v Lotyšsku.

Také jsme dostali úplně černé pejsky z dalších kombinací našich Millers Wild Storm alias Castle.

Například velmi výstavní štěně Dognik Bulls Gotika. Zrozen z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls African Passion. I když má na hrudi nějaké bílé. Žije v Estonsku.

Pokud sháníte „štěně černého pitbula“, připravené čekat na narození vašeho krasavce nebo krásky, můžete nám napsat do školky a zarezervovat si štěně zcela černého pitbula.

Instagram «štěně černého pitbulla» — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com