charakter rasy American Bully

postać amerykańskiego bully
Witamy na stronie hodowli American Bully Dognik Bulls.
Główne cechy charakteru rasy American Bully, które są hodowane od dziesięcioleci: przyjazność do ludzi i zwierząt domowych, wielka miłość i przywiązanie do rodziny, niekonfliktowość, brak złości i agresji.


Czy wszyscy amerykańscy bully są przyjaźnie nastawieni do ludzi? W większości wszyscy przedstawiciele rasy są bardzo dobrzy w stosunku do ludzi. Rasa ta została wyhodowana zgodnie z tą zasadą, dlatego ta cecha charakteru jest dobrze utrwalona w American Bully. Chociaż w niektórych krajach, na przykład w Ameryce, amerykański łobuz XL jest uczony ochrony i ochrony właściciela, nieufności wobec innych, ale jest to wybór właściciela każdego psa. Jako właścicielka hodowli American Bully nie widzę sensu w posiadaniu rasy, która dobrze dogaduje się z ludźmi, a następnie trenowaniu jej tak, aby nie była tak dobra w stosunku do ludzi. Lepiej wtedy od razu kupić psa rasy usługowej.
Czy to prawda, że ​​bully amerykańskie nie walczą z innymi zwierzętami? Z reguły tyrani są spokojniejsze, bardziej pokojowe i przyjazne. Samce też, ale nie zapominajmy, że samiec to samiec. Nadal dba o swoją rodzinę, swoje terytorium i jest bardziej wymagający w stosunku do innych zwierząt. Nie zależy to od rasy, ta cecha jest w zasadzie nieodłączna od samców. Każdy samiec z dobrze rozwiniętym instynktem. Jeśli chcesz kupić dobrego szczeniaka American Bully, lepiej rozważyć suczkę. Opcja, aby ten pies był jak najbardziej przyjazny dla wszystkich, to więcej niż w przypadku zakupu samca American Bully.
— American Bullies bardzo kochają swoją rodzinę. To jest udowodniony fakt. Nasza hodowla Dognik Bulls posiada bardzo dużą liczbę łobuzów i gwarantuję Państwu, że są to doskonałe psy rodzinne.
— Bezkonfliktowy charakter American Bully. Łobuzy były hodowane jako potężne, efektowne psy do towarzystwa, ale o czułym usposobieniu. W miarę możliwości unikają naprawdę konfliktów i nie reagują na prowokacje innych psów. Nie starają się też dominować w swoich rodzinach, ale doskonale rozumieją swoje miejsce w rodzinie. Jak ukochany zwierzak.
— Byki amerykańskie były hodowane, aby nie były okrutne ani agresywne. Cechę tę można znaleźć u niektórych pojedynczych psów, ale ogólnie rasa charakteryzuje się brakiem agresji i zooagresji.
Jeśli chcesz zasięgnąć porady na temat rasy American Bully, dowiedzieć się więcej o charakterze American Bully lub kupić szczeniaka American Bully, napisz na adres:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls