Чорний пітбуль щеня

У нашому розпліднику пітбулів Dognik Bulls є повністю чорні цуценята пітбуля на продаж!

У деяких в’язках наших американських пітбультер’єрів ми отримуємо повністю чорних цуценят пітбуля, без білих плям взагалі. Це вважається рідкістю, ексклюзивом та дорого цінується.

В основному ми отримуємо таких собак від Dognik Bulls Anksunamun та її дітей. Ціна повністю чорного цуценя пітбуля у нашому розпліднику 1700-2000 євро. Покажу вам кілька прикладів наших чорних пітбулів щенят.

Dognik Bulls SpaceX (кібель). Народжений від Millers Wild Storm aka Castle та Dognik Bulls Anksunamun. Давно та щасливо живе у Німеччині.

Dognik Bulls Black Беккі (сука) . Народжена від Millers Wild Storm aka Castle та Dognik Bulls Anksunamun. Мешкає в Україні.

Dognik Bulls Murtagh Fraiser (кібель). Народжений від Millers Wild Storm aka Castle та Dognik Bulls Anksunamun. Живе у Фінляндії.

Dognik Bulls Bezu Bezu (сука). Народжена від Millers Wild Storm aka Castle та Dognik Bulls Anksunamun. Живе у Латвії.

Також ми отримували повністю чорних собак з інших комбінацій нашого Millers Wild Storm aka Castle. Наприклад, дуже ефектне цуценя Dognik Bulls Gotika. Народжена від Millers Wild Storm aka Castle та Dognik Bulls African Passion. Хоча вона має трохи білого кольору на грудях. Живе в Естонії.

Якщо ви шукаєте «чорний пітбуль цуценя», готові чекати на появу свого красеня або красуні, ви можете написати нам в розплідник і забронювати собі повністю чорного цуценя пітбуля.

Інстаграм «чорний пітбуль щеня»- dognikbulls

Електронна пошта: dognikb@gmail.com