Chovatel american bully ČR

Chovatel american bully ČR


Vítejte v oficiální chovatelské stanici American Bully «Dognik Bulls». Fungujeme od roku 2011. Jsem oficiální chovatelka American Bully, jmenuji se Veronika Voitovska.
Momentálně jsou v chovatelské stanici štěňata v typu «standard», lila barva. Na prodej 2 kluci a 4 holky. Cena štěněte American Bully z tohoto krytí je 2000 eur. Štěňata jsou připravena jít. Mají doklady ABKC (American Bully Kennel Club), evropský veterinární pas s očkováním, oficiálně registrovaný mikročip.
Naše štěňátka žijí v domku v lese, dýchají čistý vzduch. Chodí denně a jsou ve výborném zdravotním stavu. Všechna štěňata absolvovala počáteční socializaci štěňat.
Chovný pár 815 Bully Camp Noise (import z USA) x Valor Inter Plato Afelia Diamond (USA/Španělsko).
Otec štěňat se tituluje na výstavách.
Každé štěně má svou osobnost. Některé jsou vyšší, některé nižší. Někdo je aktivnější, někdo klidný. Někdo si rád hraje s hračkami, někdo rád sedí na rukou lidí.
Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více o každém štěněti a získali více fotografií a videí.
Štěňata American Bully rádi předvedeme naživo a poznáme vás. Probereme všechny záležitosti, které vás při koupi štěněte trápí. Pomůžeme vám vybrat perfektní štěně tyrana pro vaši rodinu.
Pokud nemáte možnost přijít k nám do chovatelské stanice, štěňátka předvedeme přes video odkaz a pomůžeme vám vybrat. Doručení probíhá kdekoli na světě. Naši psi žijí již ve 20 zemích světa.
Fotografie štěňat American Bully:


S případnými dotazy pište. Chovatel american bully ČR:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls