Chovateľ american bully Slovensko

Chovateľ american bully Slovensko


Vitajte v oficiálnej chovateľskej stanici American Bully «Dognik Bulls». Fungujeme od roku 2011. Som oficiálny chovateľ american bully, volám sa Veronika Voitovska.
Momentálne sú v chovateľskej stanici šteniatka v «štandardnom» type, fialovej farby. Predám 2 chlapcov a 4 dievčatá. Cena šteniatka American Bully z tohto krytia je 2000 eur. Šteniatka sú pripravené ísť. Majú doklady ABKC (American Bully Kennel Club), európsky veterinárny pas s očkovaním, oficiálne registrovaný mikročip.
Naše šteniatka žijú v domčeku v lese, dýchajú čistý vzduch. Chodia denne a sú vo výbornom zdravotnom stave. Všetky šteniatka ukončili počiatočnú socializáciu šteniatok.
Chovný pár 815 Bully Camp Noise (import z USA) x Valor Inter Plato Afelia Diamond (USA/Španielsko).
Otec šteniatok je titulovaný na výstavách.
Každé šteniatko má svoju osobnosť. Niektoré sú vyššie, niektoré nižšie. Niekto je aktívnejší, niekto pokojný. Niekto sa rád hrá s hračkami, niekto rád sedí na rukách ľudí.
Kontaktujte nás, aby ste sa dozvedeli viac o každom šteniatku a získali viac fotografií a videí.
Šteniatka American Bully vám radi ukážeme naživo a spoznáme vás. Prediskutujeme všetky problémy, ktoré sa vás týkajú pri kúpe šteniatka. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli vybrať perfektné šteniatko tyrana pre vašu rodinu.
Ak nemáte možnosť prísť do našej chovateľskej stanice, šteniatka ukážeme cez video odkaz a pomôžeme vám s výberom. Existuje dodávka kdekoľvek na svete. Naši psi žijú už v 20 krajinách sveta.
Fotografie šteniatok American Bully:


Píšte s akýmikoľvek otázkami. Chovateľ american bully Slovensko:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls