Chovateľ amerického pitbulteriéra na Slovensku


Sme oficiálnymi chovateľmi amerických pitbulteriérov na Slovensku. Naša chovateľská stanica Dognik Bulls je registrovaná v ADBA (American Dog Breeders Association — najväčšia, najstaršia a najdôveryhodnejšia registračná organizácia čistokrvných pitbulov na svete).
S plemenom Americký pitbulteriér sme od roku 2011. Presne vieme, ktorý pitbull sa hodí do vašej rodiny.
Kontaktujte nás a povedzte nám o sebe: vaše meno, vek, máte veľkú alebo malú rodinu, máte deti a koľko majú rokov, máte iné domáce zvieratá? Povedzte nám, aký druh pitbulla v charaktere, veľkosti, farbe chcete. Chcete psíka do rodiny s dobrou psychikou? Alebo chcete pitbulla na šport či výstavy. Zohľadníme všetky vaše kritériá a ponúkneme najlepšie krytie a najvhodnejšie šteniatko práve pre vás. V našej chovateľskej stanici máme pravidelne vrhy pitbulov. Preto vám nepredáme prvé šteniatko, ktoré sa vám naskytne, ak by ste si ho kúpili. Nie! Predáme vám presne takého pitbulla, o akom snívate. Dôkladne poznáme našich psov, naše chovné línie a pomáhame tým najlepším šteniatkam nájsť tých najlepších majiteľov.
Preto sme najlepší chovatelia amerického pitbulteriéra na Slovensku. S pitbulmi Dognik Bulls bude vaša rodina šťastnejšia a zdravšia, budete viac chodiť. Váš pes vás bude dobre chrániť. Získate pravú lásku amerického pitbulteriéra.
Predávame len zdravé šteniatka. Majitelia našich pitbulov Dognik Bulls chodia raz ročne k veterinárovi: urobte svojmu psovi komplexné očkovanie a urobte krvné testy a ultrazvuk srdca, aby ste vedeli, že pes je zdravý a šťastný. Chorých psov nepredávame a chorých psov nevyužívame na chov.
Pitbullom od chovateľov Dognik Bulls sa darí deťom v akomkoľvek veku. Naši psi sú s dobrou, stabilnou mentalitou.
Naše hlavné chovné línie sú postavené na čisto amerických líniách: Old Family Red Nose, s prídavkom Jumbo, DDWW, Red Alert.
Pre kúpu šteniatka pitbulla na Slovensku nás kontaktujte:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Fotografie našich dospelých amerických pitbulteriérov. Pozrite sa, aký zdravý, svalnatý, s krásnymi vlasmi, s veľkými hlavami.