Chovatel amerického pitbulteriéra v České republice

Chovatel amerického pitbulteriéra v České republice


Jsme oficiální chovatelé amerických pitbulteriérů v České republice. Naše chovatelská stanice Dognik Bulls je registrována u ADBA (American Dog Breeders Association — největší, nejstarší a nejdůvěryhodnější registrační organizace pro čistokrevné pitbuly na světě).
S plemenem Americký pitbulteriér se zabýváme od roku 2011. Přesně víme, který pitbul se hodí pro vaši rodinu.
Kontaktujte nás a řekněte nám o sobě: vaše jméno, věk, máte velkou nebo malou rodinu, máte děti a jak jsou staré, máte další domácí mazlíčky? Řekněte nám, jaký druh pitbulla povahou, velikostí, barvou chcete. Chcete pejska do rodiny s dobrou psychikou? Nebo chcete pitbula na sport nebo výstavy. Zohledníme všechna Vaše kritéria a nabídneme to nejlepší krytí a nejvhodnější štěně právě pro Vás. V naší chovatelské stanici máme pravidelně vrhy pitbulů. Proto vám neprodáme první štěně, které se vám naskytne, pokud byste si ho koupili. Ne! Prodáme vám přesně takového pitbulla, o kterém sníte. Důkladně známe naše psy, naše chovné linie a pomáháme nejlepším štěňatům najít ty nejlepší majitele.
Proto jsme nejlepší chovatelé amerických pitbulteriérů v ČR. S pitbuly Dognik Bulls bude vaše rodina šťastnější a zdravější, budete více chodit. Budete dobře chráněni vaším psem. Získáte pravou lásku amerického pitbulteriéra.
Prodáváme pouze zdravá štěňata. Majitelé našich pitbulů Dognik Bulls chodí jednou ročně k veterináři: dejte svému psovi komplexní očkování a udělejte krevní testy a ultrazvuk srdce, abyste věděli, že je pes zdravý a šťastný. Nemocné psy neprodáváme a nemocné psy nepoužíváme k chovu.
Pitbullům od chovatelů Dognik Bulls se daří s dětmi jakéhokoli věku. Naši psi jsou s dobrou, stabilní mentalitou.
Naše hlavní chovné linie jsou postaveny na čistě amerických liniích: Old Family Red Nose, s přídavkem Jumbo, DDWW, Red Alert.
Pro koupi štěněte pitbulla v ČR nás kontaktujte:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Fotografie našich dospělých amerických pitbulteriérů. Podívejte se, jak zdravý, svalnatý, s krásnými vlasy, s velkými hlavami.