Chovatelé american bully v ČR


Oficiální chovatelé plemene Czech American Bully v systému ABKC (American Bully Kennel Club). Americká chovatelská stanice bully Dognik Bulls.
Zde si můžete zakoupit štěně American Bully v typu «Pocket» a «Standard».
Proč si nás vybrat jako nejlepší chovatele amerického Bully:
— s plemenem American Bully již téměř 10 let
— v chovu používáme pouze zdravé, vyšetřené psy
— Naši osobní psi jsou dlouhověcí. Naši američtí tyrani se nestanou invalidní ve věku 6 nebo 7 let.
— naši býci mají dobré zdravé srdce, plíce, klouby. Volně dýchají, běhají spolu, běhají na kole, plavou v řekách a jezerech.
— naši býci žijí s dětmi, žijí s jinými mazlíčky. Naprosto společensky nezávadní psi
Vždy se můžete obrátit na naši chovatelskou stanici American Bully Czech Republic Dognik Bulls, řekněte nám o své rodině a svých přáních štěňátka. Jaké pohlaví, barvu, postavu chcete, balíček nebo standard, kdy (právě teď nebo za šest měsíců). A my vybereme štěně, které bude ideální do vaší rodiny.
American Bullies jsou laskaví rodinní psi, ale se silným vzhledem. Jejich svaly jsou krásně vyjádřené, mají velmi velké hlavy a laskavé oči. Na ulici vypadají tito psi velmi působivě a přitahují pozornost všech kolem.
Všechna štěňata, která v chovatelské stanici prodáváme, mají evropský veterinární pas, očkování dle věku, vyšetření veterinářem, registrovaný mikročip, průkaz původu ABKC. Chováme pouze zdravé americké býky.
Jsme právem považováni za nejlepší chovatelskou stanici American Bully v ČR.
Chcete-li si koupit štěně American Bully v České republice, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pokud si nemůžete štěně vyzvednout osobně, pomůžeme s doručením. Naši američtí býci žijí ve 20 zemích světa a to není limit!
S pozdravem americká chovatelka tyranů Veronika Voitovska