Chovatelé pitbulů poblíž mě


Chovatelská stanice amerických pitbull teriérů „Dognik Bulls“. Naši psi jsou zástupci nejčistších a nejznámějších chovných linií amerických pitbulteriérů. OFRN (USA), Red Alert (USA), Jumbo (Jugoslávie), Zebo (USA), Lonzo (USA), Boudreaux (USA), DDWW (Ukrajina).
Chovatelská stanice pitbullů „Dognik Bulls“ je známá po celém světě — naši psi žijí ve 25 zemích! Včetně ve vlasti plemene — ve Spojených státech amerických.
Naši američtí pitbulteriéři vyhrávají sportovní soutěže, výstavy a tréninky v mnoha zemích po celém světě. Všichni psi v chovatelské stanici byli vyšetřeni na nepřítomnost genetických onemocnění, která mohou být přítomna u plemene americký pitbull teriér.
Fotky našich psů (chovatelské stanice pitbulla poblíž mě):
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Principy naší práce:
Láska k plemeni. V našem chovu používáme pouze vysoce kvalitní americké pitbuly. Všichni naši pitbulové mají americký rodokmen ADBA. A to jsou nejcennější rodokmeny pitbulů na celém světě. Ostatně právě tato organizace od roku 1909 eviduje a vede evidenci čistokrevných pitbulů ve světě.
Neustále se učíme novým věcem a zdokonalujeme svou práci. Já jako vedoucí školky jsem lékař. Jsem také certifikovaný odborný trenér psů. Rozhodčí výstav amerického pitbulteriéra v Evropské unii. Rozhodčí sportovních soutěží (waitpulling).
Hlavní chov je založen na čisté americké krvi. Přivezli jsme několik psů z Ameriky. Chodíme chovat i se špičkovými americkými pejsky.
V naší chovatelské stanici si můžete koupit štěně pitbulla. Průměrná cena je 1500-2000 eur. Doručení je k dispozici do jakéhokoli města a země. S dodávkami máme bohaté zkušenosti. Hlavní věc od vás je touha pořídit si štěně v naší chovatelské stanici pitbulů. A také finanční životaschopnost na nákup a údržbu hazardního, cool, aktivního pitbulteriéra od „Dognik Bulls“.
V letošním roce naše chovatelská stanice plánuje mít 5 vrhů štěňat amerického pitbulteriéra. Kontaktujte nás a kupte si štěně svých snů z “chovatelské stanice pitbullů u mě”.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
S pozdravem Veronika Voitovská, chovatelská stanice amerických pitbulteriérů „Dognik Bulls“.

Pitbull boudy poblíž mě