Chovatelé pitbulů v České republice

Chovatelé pitbulů v České republice


Vítejte v chovatelské stanici čistokrevných amerických pitbulteriérů v České republice. Jmenuji se Veronika Voitovská a jsem chovatelkou chovatelské stanice Dognik Bulls. Na stránkách naší chovatelské stanice můžete vidět vynikající představitele plemene pitbull, rozumět rodokmenům (a pochopit, proč je pro pitbulla rodokmen důležitý), a také si vybrat a koupit štěně pitbulla pro sebe.
Po mnoho let chováme „ultimátního amerického pitbulteriéra“. Zpočátku naše školka přivážela do Evropy starou, časem prověřenou krev z Ameriky a Brazílie. Tito pitbulové se stali zakladateli naší chovatelské stanice a naší linie chovu amerických pitbulteriérů. Ukážu vám, jak vypadají opravdoví pitbulové z Dognik Bulls, Česká republika:

Jsem si jistý, že uvidíte rozdíl mezi našimi pitbulteriéry a ostatními pitbuly. Naši psi jsou velmi temperamentní, vášniví, milují svého páníčka a milují život. Pitbull od Dognik Bulls má vynikající svaly, velké krásné hlavy a stabilní nervový systém. Hodně cestujeme po světě, navštěvujeme výstavy a soutěže amerických pitbulteriérů. Také já, Veronika Voitovská, často provádím zkoušky na výstavách jako certifikovaný odborný psovod. Mohu s jistotou říci, že pitbulové od Dognik Bulls jsou psi velmi vysoké kvality. Jsme velmi slavní chovatelé pitbulů v Evropě.
V naší chovatelské stanici pitbulla používáme tyto krevní linie: OFRN, Lonzo, Jumbo, Red Alert, DDWW. Jedná se o vynikající linie pitbulů, s vyrovnaným nervovým systémem, statečné a v dobrém zdravotním stavu (navíc všichni psi v naší chovatelské stanici jsou vyšetřeni na nepřítomnost genetických chorob plemene a mají atesty).
Kolik stojí štěňata v naší chovatelské stanici pitbulů? Průměrná cena štěněte pitbulla je 1500-2500 eur. V této ceně je zahrnuto nejúžasnější štěně, očkování dle věku, registrovaný mikročip, evropský veterinární pas. Kromě toho poskytujeme rozsáhlé materiály o výživě, výchově a výcviku štěněte v počáteční fázi života. Tato příručka pomáhá všem začínajícím majitelům správně vychovat nádherné štěně.
Jaké majitele považujeme pro psy z naší chovatelské stanice pitbullů v ČR? Lidé se stabilními rodinnými vztahy, stabilním zaměstnáním a příjmem. Lidé, kteří jsou ochotni věnovat čas vychování zdravého a aktivního amerického pitbulteriéra.
Z naší strany věnujeme odchovu štěňat v chovatelské stanici maximální úsilí a pozornost. To zahrnuje ranou socializaci s ostatními psy, dětmi, venčení venku čtyřikrát denně od dětství (počínaje 1 měsícem od narození), učení se vodítku a obojku, koupání a stříhání drápků. Naše školka se nachází v lese. Proto štěňata a dospělí psi žijí na místě šetrném k životnímu prostředí.
Pro koupi pitbula v pitbull školce v ČR nám napište. Ve své první zprávě nám řekněte o sobě a své rodině:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pitbulteriéři z naší chovatelské stanice žijí ve 25 zemích světa. V případě potřeby zorganizujeme doručení štěněte do vaší země a města.
V současné době máme v naší chovatelské stanici několik štěňat pitbulla na prodej. Kontaktujte nás a pořiďte si psa svých snů.
S pozdravem chovatelka a majitelka chovatelské stanice pitbullů v ČR — Veronika Voitovská.

Chovatelé pitbulů v České republice