Chovatelia american bully na Slovensku


Oficiálni chovatelia plemena American Bully Slovakia v systéme ABKC (American Bully Kennel Club). Chovateľská stanica americkej bully Dognik Bulls.
Tu si môžete kúpiť šteniatko American Bully v typoch «Pocket» a «Standard».
Prečo si vybrať nás ako najlepších chovateľov amerického Bully:
— s plemenom American Bully už takmer 10 rokov
— v chove používame len zdravých, vyšetrených psov
— Naše osobné psy sú dlhoveké. Naši americkí tyrani sa nestanú invalidmi vo veku 6 alebo 7 rokov.
— naši býci majú dobré zdravé srdce, pľúca, kĺby. Voľne dýchajú, behajú medzi sebou, behajú s bicyklom, plávajú v riekach a jazerách.
— naši býci žijú s deťmi, žijú s inými domácimi zvieratami. Absolútne sociálne bezpečné psy
Vždy sa môžete obrátiť na našu chovateľskú stanicu American Bully Slovakia Dognik Bulls, povedzte nám o svojej rodine a želaniach šteniatka. Aké pohlavie, farbu, postavu chcete, balík alebo štandard, kedy (práve teraz alebo o šesť mesiacov). A my vyberieme šteniatko, ktoré bude ideálne pre vašu rodinu.
American Bullies sú milí rodinní psi, ale so silným vzhľadom. Ich svaly sú krásne vyjadrené, majú veľmi veľké hlavy a milé oči. Na ulici títo psi vyzerajú veľmi pôsobivo a priťahujú pozornosť všetkých okolo.
Všetky šteniatka, ktoré v chovateľskej stanici predávame, majú európsky veterinárny pas, očkovanie podľa veku, vyšetrenie veterinárnym lekárom, registrovaný mikročip, preukaz pôvodu ABKC. Chováme iba zdravých amerických býkov.
Právom sme považovaní za najlepšiu chovateľskú stanicu American Bully na Slovensku.
Pre kúpu šteniatka American Bully na Slovensku nám napíšte:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ak si šteniatko nemôžete prevziať osobne, pomôžeme s doručením. Naši americkí býci žijú v 20 krajinách sveta a toto nie je limit!
S pozdravom americká chovateľka tyranov Veronika Voitovska