Chovatelia pitbullov Slovensko


Vitajte v chovateľskej stanici čistokrvných amerických pitbulteriérov na Slovensku. Volám sa Veronika Voitovská a som chovateľkou chovateľskej stanice Dognik Bulls. Na stránke našej chovateľskej stanice môžete vidieť vynikajúcich predstaviteľov plemena pitbul, rozumieť rodokmeňom (a pochopiť, prečo je rodokmeň pre pitbulla dôležitý), a tiež si vybrať a kúpiť šteniatko pitbulla pre seba.
Už mnoho rokov chováme „ultimátneho amerického pitbulteriéra“. Spočiatku naša škôlka priniesla do Európy starú, rokmi overenú krv z Ameriky a Brazílie. Títo pitbulli sa stali zakladateľmi našej chovateľskej stanice a našej línie chovu amerických pitbulteriérov. Ukážem vám, ako vyzerajú skutoční pitbulli z „Dognik Bulls“ Slovakia:

Som si istý, že uvidíte rozdiel medzi našimi pitbulteriérmi a inými pitbullmi. Naši psi sú veľmi temperamentní, vášniví, milujú svojho majiteľa a milujú život. Pitbully od Dognik Bulls majú vynikajúce svaly, veľké krásne hlavy a stabilný nervový systém. Veľa cestujeme po svete, navštevujeme výstavy a súťaže amerických pitbulteriérov. Aj ja, Veronika Voitovská, často robím skúšky na výstavách ako certifikovaný odborný psovod. Môžem s istotou povedať, že pitbuly od Dognik Bulls sú psy veľmi vysokej kvality. Sme veľmi známi chovatelia pitbulla v Európe.
V našej chovateľskej stanici pitbulla používame tieto krvné línie: OFRN, Lonzo, Jumbo, Red Alert, DDWW. Ide o vynikajúce línie pitbulov, s vyrovnaným nervovým systémom, statočné a v dobrom zdravotnom stave (navyše všetci psi v našej chovateľskej stanici sú vyšetrení na absenciu genetických chorôb plemena a majú certifikáty).
Koľko stoja šteniatka v našej chovateľskej stanici pitbulla? Priemerná cena šteniatka pitbulla je 1500-2500 eur. V cene je zahrnuté najkrajšie šteniatko, očkovanie podľa veku, registrovaný mikročip, európsky veterinárny pas. Okrem toho poskytujeme rozsiahle materiály o výžive, výchove a výcviku šteniatka v počiatočnom štádiu života. Táto príručka pomáha všetkým začínajúcim majiteľom správne vychovať nádherné šteniatko.
Akých majiteľov považujeme za psov z našej chovateľskej stanice pitbullov Slovakia? Ľudia so stabilnými rodinnými vzťahmi, stabilnou prácou a príjmom. Ľudia, ktorí sú ochotní venovať čas vychovaniu zdravého a aktívneho amerického pitbulteriéra.
Z našej strany venujeme maximálne úsilie a pozornosť výchove šteniatok počas ich pobytu v chovateľskej stanici. To zahŕňa skorú socializáciu s inými psami, deťmi, prechádzky vonku štyrikrát denne od detstva (od 1 mesiaca od narodenia), učenie sa používať vodítko a obojok, kúpanie a strihanie nechtov. Naša škôlka sa nachádza v lese. Preto šteňatá a dospelí psi žijú na ekologicky nezávadnom mieste.
Pre kúpu pitbulla v pitbullovej škôlke na Slovensku nám napíšte. Vo svojej prvej správe nám povedzte o sebe a svojej rodine:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pitbulteriéry z našej chovateľskej stanice žijú v 25 krajinách sveta. V prípade potreby zorganizujeme dodanie šteniatka do vašej krajiny a mesta.
Momentálne máme v našej chovateľskej stanici na predaj niekoľko šteniatok pitbulla. Kontaktujte nás a kúpte si psíka svojich snov.
S pozdravom chovateľka a majiteľka chovateľskej stanice pitbullov Slovakia — Veronika Voitovská.

Chovatelia pitbullov Slovensko