Chovateľská stanica American Bully ABKC

Chovateľská stanica American Bully ABKC


Americkí tyrani z chovateľskej stanice Dognik Bulls majú priateľský charakter a lásku k svojej rodine. Majú dobrý mozog, vynikajúci nervový systém a silnú väzbu na svojich majiteľov. Naša chovná línia ABKC American Bully je navrhnutá tak, aby produkovala zdravých, aktívnych, spoľahlivých, láskavých psov typu Pocket, Standard a Classic. Pre rodinný život, športové súťaže na amatérskej úrovni, výstavy po celom svete (v ABKC, FCI a pod.).
Iba náš chovateľský program založený na prémiových American Bullies môže poskytnúť také vynikajúce výsledky.
Chovatelia v našej škôlke ABKC American Bully boli privezení z Ameriky, Talianska a Ruska. Tu je príklad dospelých amerických tyranov zo škôlky Dognik Bulls. Upozorňujeme, že naši psi majú dobré silné kĺby labiek, široké nozdry (naši americkí tyrani dýchajú a nedusia sa ako psi s úzkymi nozdrami), harmonickú stavbu tela (neexistujú psy s extrémnymi veľkosťami alebo neprimerané).

Nešetríme čas a peniaze na rozvoj našej chovateľskej stanice a našich psov. Preto sme priniesli (a naďalej prinášame) najlepších amerických bullies z celého sveta. Našich tyranov nechávame každoročne vyšetrovať veterinárom. Robíme genetické testy všetkých plemien. Amerických bullies našej osobnej najvyššej kvality je možné zakúpiť len u nás, v škôlke Dognik Bulls ABKC.
Kvalitný chov American Bullies ABKC nie je ruleta! Toto je vypočítaný a analyzovaný systém zo všetkých strán. Ako získať len zdravých psov (kvalitní rodičia + zdravotné prehliadky a prax v chove psov). Ako získať psov so stabilným nervovým systémom.
S využitím našich vedomostí a skúseností vždy získavame stále dobré šteniatka American Bully. A ak z tejto pyramídy vedomostí odstránite aspoň jednu ingredienciu, potom sa z celého vrhu 5-10 šteniatok narodí len jedno alebo dve dobré šteniatka. Preto je pre kupujúcich také dôležité vybrať si starú, serióznu a dobre informovanú chovateľskú stanicu American Bully ABKC. Kúpiť si šteniatko a užívať si nádherného psa po zvyšok svojho života.
Naši psi sú šampióni v systémoch ABKC, FCI a šampióni rôznych krajín v iných organizáciách. Taktiež americkí tyrani z chovateľskej stanice Dognik Bulls sa zúčastňujú a vyhrávajú v športových súťažiach v ťahaní závažia, pretekoch, skoku do diaľky, skoku do výšky a pod.
ABKC American Bully Kennel má momentálne na predaj šteniatka. Priemerná cena šteniatka ABKC American Bully v našej chovateľskej stanici je 2000 eur. Môžeme doručiť do ktorejkoľvek krajiny na svete (naši psy už žijú v 25 krajinách).

Napíšte nám a povedzte nám o sebe. Povedzte nám tiež, koho chcete — pohlavie, farba atď.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
S pozdravom majiteľka americkej chovateľskej stanice Bully ABKC-Veronika Voitovská.

Chovateľská stanica American Bully ABKC