Chovateľská stanica amerického pitbulteriéra Slovakia

Chovateľská stanica amerického pitbulteriéra Slovakia
Vitajte v chovateľskej stanici pitbulteriérov «Dognik Bulls» Slovakia. Tu sa rodia čistokrvní americkí pitbulteriéri!
S plemenom Pit Bull Terrier pracujeme od roku 2011. Keď sme sa rozhodli založiť vlastný chovateľský program, kúpili sme si psov v domovine pitbulteriérov – v Spojených štátoch amerických. Hlavné línie, ktoré používame v šľachtiteľskom programe našej chovateľskej stanice sú OFRN (Old Family Red Nose, USA), Red Alert (USA), Jumbo (Juhoslávia), DDWW (staré pracovné ukrajinské línie, chovateľská stanica momentálne nefunguje a je to veľká tragédia pre celý svet amerických pitbulteriérov).
Zozbierali sme najlepšie nahromadenie krvi za posledné roky. Kúpiť čistokrvných OFRNov z USA nebolo jednoduché. Niektorí chovatelia a veľké chovateľské stanice si môžu kúpiť psy s týmito krvnými líniami. Chovateľské stanice sa však zvyčajne zdráhajú predať túto krv iba potenciálnym majiteľom. Títo pitbulli sú vysoko cenení po celom svete, takže sa môžu dostať do nesprávnych rúk.
Použitím všetkých týchto krvných línií v rôznych kombináciách sme získali vlastnú líniu — Castlesline pitbulls. Tieto psy sú stredne veľké (sučky od 16 do 24 kg, psy od 20 do 26 kg), s dobrým osvalením, s výborným nervovým systémom. Sú ideálnymi športovými psami v rôznych športových súťažiach. Milý a priateľský k celej rodine. S dobrým mozgom. Ich anatómia je dokonalá, vďaka čomu vykazujú výborné výsledky v športových súťažiach. Pitbulteriér so zlou anatómiou, ako sú zlé zadné nohy, vám nemôže poskytnúť dobrý výsledok v skokových súťažiach. Okrem toho sa tento pes môže zraniť kvôli anatomickým nedostatkom, keď žije doma a chodí po ulici. Nechováme ani neprijímame na chov psov s abnormalitami v anatómii alebo nervovom systéme. My, naša chovateľská rodina a budúci majitelia musíme pochopiť, že dostanú dobrých psov, ktorí môžu pokojne žiť vo svojich rodinách. A k veterinárovi budete chodiť len raz za rok — dať sa ročne zaočkovať a skontrolovať svoj zdravotný stav, aby ste boli pokojní, že je všetko v poriadku.
Ak hľadáte aktívneho psa, americký pitbull je skvelá voľba. Ak chcete pokojnejšie plemeno, ale s väčším množstvom svalov, nehľadajte nič iné ako American Bully.
Každý majiteľ sa pýta, kto je lepší — samec alebo samica? So všetkými mojimi vedomosťami o tom môžem niečo povedať. Pitbulteriérske samce sú SUCE s veľkým písmenom. Nielen u plemena pitbull, ale u akéhokoľvek iného plemena. Samci nemôžu žiť so samcami (naše pitbulteriéry nepredávame do rodín, kde sú iní samci. Do takýchto rodín predávame len fenky). Štandardy plemien sú zvyčajne písané na základe samcov. To je dôvod, prečo mnohí ľudia majú radi atletických, silných samcov pitbulteriéra. Ale ak máte v rodine samca, malé deti, veľa mačiek, odporúčame kúpiť sučku pitbulteriéra. Sú to pokojnejšie, rodinnejšie psy.
Koľko stojí šteniatko pitbulla na Slovensku? Náklady na šteniatka v našej chovateľskej stanici amerického pitbulteriéra Slovakia Dognik Bulls sú 1500-2000 eur. Závisí to od každého párenia a od každého jednotlivého šteniatka. Platíte za kvalitného pitbulla, ktorý vás v reálnom živote nesklame, ktorý bude šťastný a zdravý. Môžete dokonca zarámovať rodokmeň tohto psa na stenu, pretože ich rodokmene sú dokonalé. Za čo si zaplatíš, to aj dostaneš.
Koľko párení pitbulov máme počas roka? Zvyčajne sú to 2-4 párenia za rok. Šteniatko pitbulteriéra si môžete kúpiť, keď už máme šteniatka na sklade. Alebo si môžete rezervovať šteniatko z budúcich vrhov od rodičov, ktorých máte najradšej.
Šteniatko je rezervované po zaplatení zálohy. To znamená, že nikto nemôže kúpiť šteniatko, ktoré si vyberiete. Znamená to tiež, že toto šteniatko si v našej chovateľskej stanici určite kúpite. Zvyčajne je záloha 500 eur a je zahrnutá v celkovej cene (1500-2000 eur).
Chcem vám ukázať psíkov z našej chovateľskej stanice American Pit Bull Terrier Slovakia. Aby ste pochopili, ako dokonale vyzerajú. Všetci psi na fotografii patria do našej chovateľskej stanice American Pit Bull Terrier Slovakia Dognik Bulls alebo sa narodili v našej chovateľskej stanici:


Ako si vyzdvihnúť šteniatko pitbulla z našej chovateľskej stanice, ak ste si ho už zarezervovali? Existuje niekoľko spôsobov: môžete prísť do našej chovateľskej stanice amerického pitbulteriéra a vziať si šteniatko sami. Doručenie do vášho mesta je možné (platíte). Alebo môžeme využiť licencovanú spoločnosť na doručovanie zvierat, ak bývate ďaleko od našej chovateľskej stanice (platíte vy). Naši pitbulli žijú v 20 krajinách sveta, takže poznáme všetky spôsoby doručenia a nie sú s nimi žiadne problémy.
Neváhajte a položte akékoľvek otázky:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram-dognikbulls
Mimochodom, na Slovensku máme práve na predaj šteniatka amerického pitbulteriéra.