Chovateľská stanica pitbulla Bratislava

Chovateľská stanica pitbulla Bratislava

Vítam Vás na stránke chovateľskej stanice American Pit Bull Terrier Bratislava — Dognik Bulls (registrovanej ADBA — American Dog Breeders Association).

Od roku 2011 naša bratislavská chovateľská stanica pitbullov chová kvalitné hospodárske zvieratá amerických pitbulteriérov s použitím moderných krvných línií — Jumbo, ddvv, OFRN, Red Alert.

Pitbully Dognik Bulls Bratislava sú silné, atletické, zdravé pracovné teriéry. Každý vrh šteniatok v našej chovateľskej stanici je starostlivo naplánovaný a obsahuje mimoriadnu populáciu skutočných pitbulov.

V našej CHS amerických pitbulteriérov Bratislava si môžete kúpiť šteniatko pitbulla (Bratislava), priemerná cena je 1000-2000 eur. Každý rok chováme niekoľko rôznych sučiek, pričom si zachovávame hlavnú líniu a vlastnú chovnú líniu Castlesline. Zakladateľom línie je samec Millers Wild Storm alias Castle dovezený z Ameriky. Bol zakúpený od vynikajúcej športovej chovateľskej stanice na Floride (Real Deal Chocolates) a stal sa najväčším plemenníkom amerického pitbulteriéra v Európe. Jeho deti sú silné, dobre osvalené, so stabilnou psychikou, veľmi bezohľadné, s výbornou stravou a motiváciou k hre. K svojej rodine sú však láskaví a psi úplne sociálne bezpečný. Spolu so sadou kvalitných génov, exkluzívnym rodokmeňom, získate skutočného a naozaj spoľahlivého kamaráta z bratislavskej chovateľskej stanice pitbullov.

Ak chcete prediskutovať možnosť kúpy šteniatka v bratislavskej chovateľskej stanici pitbulla, rozhodnúť sa, ktoré plemeno šteniatka vyhovuje vašej rodine a vášmu životnému štýlu, kontaktujte nás pomocou nižšie uvedených metód

Instagram chovateľská stanica pitbulla Bratislava – dognikbulls

Email chovateľská stanica amerických pitbulteriérov Bratislava — dognikb@gmail.com

Fotky niektorých psov od «Dognik Bulls», American Pit Bull Terriers Bratislava: